Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek pedofil volt?...

Szerintetek pedofil volt? Vagy csak látta magát bennem?

Figyelt kérdés
13 éves koromban megismerkedtem az interneten egy majdnem 30 éves férfival. Már az elején szimpatikus volt a kora miatt (apakomplexus), ő csak hetekkel később tudta meg a korom. Hamarabb nem mertem mondani, mert féltem hogy elront mindent. Tévedtem:D még aggódóbb és figyelmesebb lett. Akkoriban nem volt jó a kapcsolatom a szüleimmel, de ő mindig meghallgatott, érzelmi támaszt nyújtott. Néha beszéltünk a jövőnkről és sokszor jött szóba hogy én fiatal vagyok hozza, mit szólnának mások, nem lehetünk együtt, le sem tudna velem feküdni. Pedig soha ne utaltam arra hogy összejönnék vele, teljes mértékben apafiguraként tekintettem rá és rajongtam érte. Beteges gondolataim voltak vele (pl: vele élek és ő az apám stb). De közben mégis barákoztam korombeliekkel és amikor egy srác szóbakerült, teljesen kiakadt és összevesztünk. Pedig mondtam neki, hogy ő nem opció számomra így felesleges féltékenykednie. Ilyenkor nem beszéltünk pár napig, amit iszonyú büntetésnek éltem meg, megfogadtam hogy soha többé nem beszélek neki a barátaimról. Aztán mégis véletlen szóbakerult és összevesztünk. Egyre sűrűbben, és tovább tartottak ezek a szünetek a "barátságunkban". Ez a folyamat évekig tartott, végül már hónapokig nem beszéltünk, legutoljára már le is tiltott, mert nem tudott apáskodni felettem. Amúgy voltak rendes kapcsolatai korabeliekkel. De többször mesélte hogy 18 éves korában egy 20 évvel idősebb nő volt az első szerelme és azért próbal segíteni nekem lelkileg túllendülni a családi problémáimon, mert neki is segítettek. Nagyon sokat gondolok rá, sokat jelentett. De igazából olyan beteg az egész... Többször szóbakerült hogy találkozzunk, nagyon távol lakott. Végül örülök hogy nem találkoztunk. Bár nem hiszem hogy bántott volna. Vagy mégis? Sajnálom ha kicsit kusza lett, próbáltam mindent leírni.

2022. nov. 10. 22:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Ideje aludni menni :D
2022. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván akart tőled valamit, mert akkor nem féltékenykedett volna, ha van egy jelölted. Vagy pedofil volt, vagy arra várt, hogy "érett" korba lépj, de az tuti, hogy le akart fektetni. Jobb, hogy nem találkoztál vele.
2022. nov. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Jól látod, beteg volt a csávó.
2022. nov. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%

Ez nem pedofil, az mást jelent.


Emberileg is lehet kapcsolodni, nem csak szexualisan.

2022. nov. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Nézd, aki 29 éves pasi létére egy 13 éves lányhoz vonzódik bármilyen formában, az egy lúzer. Lehet itt szépíteni, hogy a pedofil az nem ez... oké. Akkor maradjunk a lúzer jelzőnél. :)
2022. nov. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy nem volt benne szexualitás, de hogy valami egészen beteg dolog ami van annyira rossz, az biztos.
2022. nov. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
2es. Úgy érzem soha sem bántott volna. És ez bizonytalanít el. Visszaolvasva a kérdésem nem is értem miért tettem fel.. olyan egyértelmű. De nehezen látom be, mert úgy érzem hogy sokad adott hozzám és nagyon stabil támasz volt.
2022. nov. 11. 01:01
 8/19 A kérdező kommentje:
4es ezt hogy érted?
2022. nov. 11. 01:01
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem hiszek abban, hogy 30 évesen az ember elkezdene barátkozni egy 13 éves lánnyal, ha nincs benne szexuális érdeklődés. Agyilag 13 évesen annyira alulfejlett még az ember, egy 30 évesnek sem lenne türelme pusztán emberi jóságból hallgatni a kisiskolás butaságokat.


Kivétel persze, ha egy ismerős lányról van szó, aki alapból jelent neki valamit, és már gyerekkora óta ismeri, mondjuk az unokahúga, jó barátjának a kislánya stb., ilyen esetben összebarátkozhatnak. De egy random idegen gyerekkel az internetről? Kizártnak tartom. Szóval meg akart dugni, vagy akart volna, ábrándozgatott róla stb. (Magad is írod, hogy ő hozta szóba ezeket a dolgokat, nem te. Barátilag egy felnőtt egy gyereknek ilyet soha, de soha a büdös életben nem hoz szóba.)

2022. nov. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#7 Szerinted a gyerekek akiket behálóznak az ilyenek úgy érzik, hogy őket bántani fogják, vagy alaposan meg fogják rontani? A cukros bácsik nem mindig olyan komikusan gonoszok és deviánsak, mint a filmekben.


Amúgy az alapján amit írtál, simán lehet valami mentális betegsége is. Abszolút nem normális hogy egy 30 éves napokig durcáskodik, mert egy 13 éves lány szóba hozza hogy vannak fiú ismerősei.

Valszeg labilis, magányos, és lecsúszott volt az illető, aki megpróbált abba kapaszkodni amibe tudott, még ha ez a személy egy gyerek is volt. Amikor látta hogy neked van életed rajta kívül, míg neki senkije és semmije sincs, elpattant valami az agyában, hiszen arra emlékeztetted hogy te sem vagy teljesen az övé. Ne gondold, hogy valaha is a te érdekeid voltak számára fontosak. Lehet hogy meghallgatta a problémáidat, meg jókat beszélgetett veled, de ez a figyelmesség csak arra szolgált, hogy maga mellett tartson. Kis túlzással talán még örült is a gondjaidnak, mert az azt jelentette, hogy hozzá mész kiönteni a lelkedet, ő pedig erős, intelligens, empatikus felnőtt férfi módjára majd jól megvigasztal, és ő lesz a hős a szemedben. Ami be is vált.

Ha pedig nem csak a neten, hanem személyesen is találkozgattatok volna, akkor teljesen más történetet gépeltél volna ide. (az, hogy alapból pedofil-e ebben az esetben nem annyira lényeges; sokan kezdenek csak azért gyerekekkel, mert ők az egyetlen opció számukra. valszeg ő is ilyen)


Ezt nem azért írom le, hogy elhordjam mindennek a volt barátodat, vagy hogy bemocskoljam a vele való emlékeidet, hanem azért hogy ne legyenek illúzióid a hozzá hasonló emberekről. Az, hogy valaki kedves veled, nem jelenti, hogy jó is a társaságuk. Ha meg akarod ismerni egy ember személyiségét, akkor az intő jelekre érdemes legalább akkora, de inkább nagyobb figyelmet szentelni, mint a pozitív tulajdonságokra.

2022. nov. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!