Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratnomnek mindig...

A legjobb baratnomnek mindig csak en irok es mindennap irok neki, kuldok neki vicces videokat, de o sose irna ram magatol mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Hagyjam a francba?
2022. nov. 16. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Nekem is van olyan barátom aki úgy viselkedik velem, mint te a barátnőddel és megvan az oka, hogy én nem keresem. Szóval biztos, hogy nem akar veled beszélni, akkor meg minek energiát fektetni a dologba?
2022. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom de helyekre meg szeret velem jonni minden heten megyunk moziba meg vasarolgatni.
2022. nov. 16. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen irkalgatos. Az ilyeneket meg se nezem ha kuldenek.. meg mit reagaljak ra. Megbeszelunk talit azt annyi vagy hivjon fel ha vmi fontosat akar megdumalni
2022. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi
2022. nov. 17. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!