Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha van valaki akivel haraggal...

Ha van valaki akivel haraggal váltak el az útjaitok, hogyan vélekedsz róla?

Figyelt kérdés

#harag #barátság #Végetért
2022. nov. 20. 22:06
A kérdező szavazást indított:
Remélem a karma gondoskodik róla hogy visszakapja azt a fájdalmat amit ő okozott nekem
Semleges vagyok, már nem haragszok rá, de semmiképp se kezdeném vele újra a kapcsolatot
Nem haragszok rá, remélem hogy jól alakul az élete és boldog
30 szavazat
 1/8 Metionin ***** válasza:
56%
Örülök, hogy többé nem része az életemnek és sajnálom a rá addig pazarolt időmet és energiámat.
2022. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
32%
Éppen aktuális a dolog. Csak az én esetemben családon belüli. A nagybátyám. Folyamatosan okoskodott és elhitte, hogy ő jobban tud mindenkinél mindent. Lenézett mindenkit csak azért, mert az ő élete egy semmit nem érő fos volt. 5 évig bírtam aztán elküldtem a francba. Nem haragszom rá, mert az élet azt adja neki amit érdemel és soha nem "békülnék" ki vele újra.
2022. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Már nincsen bennem harag, csakis semlegesség (max. kis megkönnyebbülés, hogy már nem része a mindennapjaimnak, az életemnek), így nem is kívánok neki rosszat.
2022. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Nálam ez nagyon hangulatfüggő. Általában a semleges és az égjen a pokol tüzén között változik nálam az ilyesmi.


Valahol úgy vagyok, hogy nem sajnálom az együtt töltött időt és szerintem nem feltétlenül kell "elpazarolt" időnek nézni, hiszen nem az. Jó volt az ismeretség amíg tartott. Persze sokszor hiányzik hogy nincs, a hiány maga ossz érzés. De ha nem lett volna a hiány ugyanúgy ott lenne legfeljebb mással.

2022. nov. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem vagyok haragtartó, a gyerekek duzzognak. Semlegesek számomra.


Attól függ, hogy kiről van szó. Van akinek egy kis idő kell, míg lenyugszik (előtte dühében mond azért ezt-azt az ember), de ha úgy látom még érdemes, javítható, akkor megkeresem és próbálom megjavítani.

2 ember viszont akiket 1 évtizede ismerek, barátként tekintettem rájuk, ők örökké semlegesek maradnak már.


Az egyik a volt sogór:

Nem diagnosztizált, de nárcisztikus és pszichopata jellemvonásai vannak. A hugomat terhesen verte, ígérgetett mindent, térdelve, zokogva könyörgött, de ezt többször is megtette ezután is, úgyhogy ő a mai napig egyedül él. A gyerek a hugomnál van, apa nélkül fog felnőni.



A másik az egy volt barát:

Egy ideig jó volt, kölcsönös tisztelet meg minden. Egy idő után kezdett unalmassá válni, ritkábban voltak közös programok meg ilyesmi.

Kért tőlem egy nagyobb összeget amivel adós maradt, és mostanság nem áll túl jól anyagilag, nincs munkája, nem tudja megadni. Mondtam neki hogy mindegy, engem nem zavar ez, a barátság fontosabb a pénznél, nem kell megadnia sem most, sem máskor.

Viszont egy ideig nem keresett, kb. fél évig. Felhívott, de csak azért, hogy adjak már neki megint x összeget. Innentől kezdve ennyi volt, anyagi érdekhaver lettem. Úgyhogy kapja be!🖕, mert elveszített egy jó barátot, aki bármilyen bajban kiállt volna mellette. Semleges lett ő is.

2022. nov. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Miért pontoztátok le az 5öst? Teljesen korrekt, amit ír. Kezdem azt hinni, hogy tele van ez az oldal indulatkezelési problémákkal küszködő tinikkel.
2022. nov. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
#6 ők haragtartó típusúak valószínűleg:))
2022. nov. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenkit lepontyoztak :D ahh ennyi örömötök legyen legalább, ha már más nem lesz! :))


A lepontyozók egyetértenek azzal, hogy egy nőt 7 hónapos babával a hasában kell hasba rúgni, és a földön taposni.

Ha meg már megszületett a baba, akkor már lehet mindenhol is ütni ha nem azt csinálja, amit a másik parancsol neki. A munkából ledolgozott pénzt elinni, elszórakózni. Írjak még részletesebb dolgokat róla? Nos hát, az illető bedrogozva leöltozott meztelenre egy házibuliban, és táncolt a szülei (édesanya, édesapa), és a többiek jelenlétében 20 évesen..

2022. nov. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!