Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy vélekedsz a koronavírust...

Hogy vélekedsz a koronavírust illetően?

Figyelt kérdés

Próbálok szofisztikált maradni, de muszáj dühöngenem egy picit.


A púpom tele van az összes koronavírus-tagadó és oltásellenes, gyengeelméjű, gondolkodni képtelen birkából. Mindent megteszek, hogy másnak ne a lélegeztetőgépen kelljen megfulladnia, de már úgy érzem, hogy egyedül vagyok.


A munkahelyemen már kinéznek, amiért maszkot hordok. A családom szerint nincs vírus. A boltokban, tömegközeledésen, egyéb zárt helyeken nem tartják be az intézkedéseket.


"Mer' a tudós aszonta hogy nem kell maszk, most meg kell, humbug az egész!!!4 KAMU" - ugye mondja a proli, akinek ne korlátozza senki a személyi szabadságát, meg lázadni kell, a többség is lázad.


B***MEG. A virológus, infektológus, biológus, akármilyen kutató MINDIG a jelen rendelkezésére álló információból vonja le a következtetéseket, és mivel tanácsot várnak tőle, csak ezekre tud támaszkodni. Igen, ez lehet változni fog, de azért, mert az idő haladtával több információt szereztek a vírusról, így pontosabb képet tudnak róla festeni, mint azelőtt.


EZT MIÉRT OLYAN NEHÉZ MEGÉRTENI??


billgéc, kemtrél, 5g, chip, háttérhatalom, soros, rothschild van még valami? Mennyivel egyszerűbb láthatatlan ellenségeket keresni, nem? Nem kell hozzá agy, csak bégetni a többi birkával (((helló viktor))).



Tök komolyan, már azt kívánom, hogy a sok hülye miatt szabaduljon, mutálódjon ez a tetves vírus, legalább amikor majd x millió ember belehalt, talán elkezdik komolyan venni.


Bocsánat.



2020. szept. 2. 19:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
77%
A helló Viktor részt nem értettem, de a többivel egyetértek. Mármint tudom, hogy mindenért Orbán a hibás, csak hogy hogy került a felsorolásba. Ő látható ellenséged, nem?
2020. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
61%

És ezt a követeztetést miből vontad le?

Mármint, úgy értem, utánanéztél, hogy mire alapozzák ezek az emberek - a családod, a munkatársaid, stb. - a véleményüket?

Mivel támasztották alá?

2020. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

#1 a mániákus vezérünk stratégiája ez: migráncsok, brüsszel, mikor ki


#2 mindent benyelnek. látnak egy cikket, és szétosztják a világban, hogy az márpedig úgy van, forrást nem ellenőriznek, na meg az ilyen kamu doktor gödény náluk az etalon

2020. szept. 2. 20:04
 4/40 anonim ***** válasza:
67%

Abszolút egyetértek.

Hihetetlen számomra, hogy még most, szeptemberben is vannak olyanok, akik a már májusban is gáznak számító, "ez csak egy influenza, hülye aki idegeskedik miatta xD" véleményen vannak.


Sokan megrekednek a facebook színvonalon; olvasnak rövid, semmire alapozott posztokat, és azt hiszik, hogy ettől jobban képben vannak a vírussal illetően, mint a világ összes kormánya, és egészségügyi dolgozói. Meg is kezdődik a második hullám lassan miattuk.


És hogy ez miért lehet, azt nem tudom. Büdös nekik áldozatot hozni a gazdaságért, és a kiszolgáltatott emberekért, és próbálják bemagyarázni maguknak, hogy igazából nincs is/nem komoly a vírus, ezzel felmentve magukat a tetteik felelőssége alól...?

Passz. Nem is akarom megérteni őket.

2020. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
81%

Nem azt mondom hogy nincs virus, de nem realisak az adatok.

akármilyen kutató MINDIG a jelen rendelkezésére álló információból vonja le a következtetéseket,

A rendelkezesre allo info hibas. Haverom baratnoje laborban dolgozik. Ssoportos modszerrel tesztelnek, es ha 5 emberbol 1 virusos, mind az 5-re rairjak hogy fertozott. Maris lehet remhireket terjeszteni a hiradoban.

Plusz az a rengeteg fertozott.... Egesz ev alatt most augusztusban lett beteg olyan ember akit szemelyesen ismerek. Eddig hol volt a tobi fertozott?

2020. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván maga a vírus létezik de az egész világon gyűjtött adatok alapján még mindig nem veszélyesebb mint a hagyományos influenza :) Itt nem a vírus a lényeg hanem a pénz meg a hatalom amit most nyugodtan cserélgethetnek, osztogathatnak a prolinép most úgyis az úristenmindmeghalunk vírusra figyel.
2020. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
87%

... én is laborban dolgozom. Valóban "csoportos" tesztelés zajlik olyan formában, hogy egyszerre több beteg mintáját teszik egy 96 lyukú műanyag tálcácskára és úgy rakják be a gépbe.

Lehet a haverod csaja full szőke és a párhuzamos mintákat nézte független embereknek, esetleg a pozitív kontrollt.

2020. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
8%

Nem vagy egyedül kérdező. Szerintem is nagyon veszélyes a koronavírus. Sajnos sok ember hisz ennek a kamu honlapnak: orvosokatisztanlatasert

Börtönbe kéne őket vágni a hazugságaikkal. 😡

2020. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
9%
Nincs is munkahelyed Bazsi.
2020. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
50%

kérdező 2# vagyok:

De te utánanéztél ezeknek az infóknak? Ellenőrizted?

2020. szept. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!