Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is túl tolja?

Szerintetek is túl tolja?

Figyelt kérdés
A legjobb barátommal most vagyunk 10.-esek. Nem egy suliba járunk, nem egy szakmára, és ő magolósabb szakmát tanul, és a sulija is többet vár el. Na most mi egy általánosba jártunk ott mindketten olyan 3-as tanulók voltunk de ő most, hogy középsulis lett nagyon elkezdett tanulni. És ezzel őszintén bajom nem is lenne, de ő mindig, egyfolytában tanul. Én értem, hogy 5-ös akar lenni mindenből, de az, hogy egész héten, még hétvégén is tanul és ezért nem tudunk találkozni mert ez a kifogás, ez nem normális szerintem. De tényleg amikor találkozunk az max hosszabb hétvégéken vagy szünetekbe van, mert akkor nem tanul esetleg. Már most a konkrét dolog amire kiakadtam, hogy mi vidéken lakunk és nekem vannak 90%-os jegyeim és fel akartam menni vele Pestre mert neki alapból annyiba van a jegy mert az apja vasutas. Erre ő szombaton nem tud feljönni velem (6-7 órára és az út oda-vissza 4 óra kb.) mert akkor neki nem lesz ideje tanulni.. Könyörgöm péntek délután és vasárnap nem lenne elég? És mindig amikor mennénk valahova ez a kifogás. Hogy ő tanul. Ő mindig tanul. De az a vicc, hogy tényleg tanul és nem csak nincs kedve..

2022. nov. 28. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Neki most itt a fókusz. El tudod fogadni? Beszéltél vele arról, hogy rosszul esik neked?
2022. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Neki most ez a preferenciája.

Ha a legjobb barátod, elfogadod.

2022. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Megkérdőjelezném azt a barátságot, ahol egymásról beszélünk, nem egymással.
2022. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj vele beszélni erről udvariasan, normálisan, hogy ne érezze azt, hogy nem érted meg. Ha nem változik semmi, lehet, hogy el fogtok szakadni egymástól. Gondolj bele mennyi ideje lesz a barátságotokra, ha már munkája lesz, meg családja....
2022. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

#3:

Sajnos a Gy.k.-n már régóta divat, hogy nem túl tisztességesen kibeszéljük a másikat a háta mögött, ráadásul számunkra vadidegen embereknek. Ezt sose fogom megérteni...

2022. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Lehet hogy csaja van es nála "tanul"
2022. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat a kovi par evben dol el milyen lesz az elete kb. Ertheto valahol. Neki most az a fontos
2022. nov. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te is tanulj akkor...xd

Neki most ez a legfontosabb, úgyis most fog eldőlni hogy melyik irányba megy majd az ember a jövőben. Lászik hogy ő tesz érte hogy jól alakuljon a későbbi élete.

2022. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem kibeszéltem, rosszat nem mondtam róla, csak az én szempontomat erről, amit én már 9. Osztály óta mondok neki, igen erről már többször is szó esett kettőnk között.. De semmi sem változik
2022. nov. 29. 19:30
 10/10 A kérdező kommentje:
Plusz olvassátok már el, nekem nem azzal van gondom hogy tanul hanem hónapokig egy pár órát nem képes rám szánni és a kifogás az hogy tanul. És nekem ez a sok. Én értem, hogy a jövőjéről van szó de ettől párszor lehet találkozni a legjobb barátnőjével aki elvileg én vagyok. De ezek után szerintem.. Más mégtöbbet követelő iskolában tud kitűnő lenni de a barátaira is van ideje..
2022. nov. 29. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!