Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha a haverom...

Mit csináljak, ha a haverom nyomul rám?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk, de mostanában már kezd egyértelművé válni, hogy többet akar tőlem. Mindketten srácok vagyunk. Sejtettem hogy meleg de azt nem, hogy rám fog nyomulni. De olyan célzásokat tesz, hogy szerinte én is meleg vagyok. Nincs bajom a melegekkel, de nem vagyok az, a crushom egy lány és csak a lányok jönnek be. Nem vagyok izmos és elég érzelmes vagyok de 100% hetero. Hogyan állítsam le? Rá fog menni a barátságunk?
2022. nov. 29. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Mi sem egyszerűbb. Beszélj arról a lányról, aki tetszik neked, ebből egyből vágni fogja, hogy a nők jönnek be, nem vagy rá nyitott, és valószínűleg visszavesz.

Persze nem bunkó stílusban kell neki mondani, csak úgy indirekt módon, mint egyik barátnak. Túlzásba se kell vinni, nem kell részletezni, csak úgy elmesélni, hogy tetszik neked, és szeretnél vele összejönni.

2022. nov. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd h mesz randizni a lannyal.
2022. nov. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Szerintem egyébként a legjobb megoldás az lenne, ha beszélnél vele négyszem közt, és egyértelműen megmondanád neki hogy nem vagy meleg. Ezzel minden reményt kiírtanál belőle. Mert amíg csak utalgatsz rá, mindig lát majd 1 % esélyt hogy talán mégis lehet valami köztetek.

2022. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Dobd ki
2022. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!