Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitévő legyek? Kérdezem tőle meg?

Mitévő legyek? Kérdezem tőle meg?

Figyelt kérdés
Van egy barátom és történt köztünk valami ami kelmetlen volt mindkettőnk számára és ezek után eléggé eltávolodunk egymástól. És azóta néha beszélgetünk néha nem, néha olyan mintha kerülne engem máskor meg normálisan beszélget velem, régen mindig beszélgetni szoktunk amikor találkoztunk bármiről tudtunk beszélgetni, de azóta az incidens óta fura lett köztünk a kapcsolat. Meg szeretném kérdezni tőle, hogy mi a szitu akar e velem barátkozni vagy sem mert nincs kedvem így játszadozni, viszont attól félek, hogy fére értettem a helyzetet és nem próbál kerülni csak most nincs nagyon kedve beszélgetni vagy bármi dolog lehet benne, de most ha felhozom neki ezt és én láttam rosszul a dolgot, akkor attól félek, hogy ez a dolog amit fel hozok lesz az ami után még jobban eltávolodunk. Remélem érthetően írtam le.

2022. dec. 2. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi volt az az incidens?
2022. dec. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!