Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kérdezem meg a Legjobb...

Hogyan kérdezem meg a Legjobb barátnőmet hogy leszbikus e?

Figyelt kérdés

Valahogy kedvesen kéne mert nagyon régóta legjobb barátnők vagyunk

Sejtetem hogy az egy ideje de a múltkor tartott egy ilyen beszélgetős csajos estet ahol hárman voltunk és hirtelen a másik lányt megcsókolta után kérte hogy ne mondjam el senkinek mert ez ciki neki nagyon és azt mondta hogy nem poénból csókolta meg hanem mert szomorú volt kellett neki valami ami felvidítja azóta mindig kérdezi tőlem hogy én fiú lennék tetszene ez a lány mondom nem na de lényeg hogy mindig ez a téma



2022. júl. 25. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Te leszbikus vagy?
2022. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 nem ,én hetero vagyok
2022. júl. 25. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ne kérdezd rá, csak hozd fel a melegséget témának és mondd el, hogy elfogadod, meg, hogy ők is ugyanolyan emberek, mint a heterók, meg ilyesmiket. (Itt jó, ha hozzáteszed, hogy "bár én heteró vagyok", nehogy azt higgye, hogy te akarsz coming outolni)

Ezek után ha leszbikus, akkor valószínűleg el fogja mondani, mert így látja, hogy nincs mitől félnie. (Persze, ha beléd szerelmes akkor ezek után szinte biztos, hogy nem mondja el, de reméljük, hogy nem ez a helyzet)


Ha esetleg már tudja, hogy elfogadó vagy, akkor mondd el neki, amit itt leírtál, de szerintem, ha simán csak rákérdezel az is jó, csak érezze, hogy komoly a kérdés és nem csak poénkodsz.


Én a legjobb barátnőmnek magamtól mondtam el, de nagyon nagy volt rajtam a nyomás, pont azért, mert akkor már 10-11 éve jóban voltunk, és féltem, hogy elveszítem.

2022. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 szerintem mindent leírt.

Mondjuk nálunk a koliban volt már sokszor olyan, hogy 3 lány egymással gyakorolták a csókolózást és ők teljesen heterók.

2022. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!