Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy csináljam, hogy ne...

Hogy csináljam, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Pár hónap múlva lesz az esküvőm és fodrász problémàban vagyok.

Kb két éve ismertem meg egy lányt, pontosabban a vendégem volt mert kozmetikusként dolgozom, ő pedig fodrász. Jóban lettünk és mivel ő járt hozzàm én is voltam párszor nála. A gond az, hogy sosem voltam megelégedve a munkájával, legalábbis az én hajam egyáltalán nem tudta kezelni akármilyen frizuràt kértem sosem tartott. Emberileg szeretem, a lagzira is hivatalos lesz, de fogalmam sincs hogyan közöljem, hogy nem ő lesz a fodrászom, tudom hogy számít rá.


Szerintetek hogyan kellene ezt illedelmesen intézni? Megbántani semmiképp nem akarom, azt mondani sem hogy nem tetszik a munkája( eddig mind3x aztmondtam hogy megvagyok elégedve)

Vagy menjek el egy próbára, hàtha sikerül amit szeretnék ? De ha nem akkor megint hogyan lépek vissza?


2022. dec. 6. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki, hogy naszajandekba (vagy csak ajandekba) kapod valakitol ennek a masik fodrasznak a szolgaltatasat az eskuvodre, es ne haragudjon, de elfogadod, nem szeretned visszautasitani. Azt is lehetne mondani, hogy magatol a fodrasztol kapod ezt az ajandekot. Ha sosem vagy elegedett vele, akkor ne pont az eskuvodre kockaztass, hogy osszejon neki az, amit kigondoltal, vagy nem.
2022. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"a lagzira is hivatalos lesz"


Mivel ő VENDÉG lesz a nagy napon, így lehet azt mondani, hogy egy vendéget nem akarsz dolgoztatni. Neki is idő kell arra hogy ünnepi díszbe öltözzön, a munka részét ezért bíznád egy másik fodrászra. Egy vendég ne dolgozzon (ha egy mód van rá) ott ahol szórakoznia kellene.

2022. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Mi is lenne az országgal, ha normálisan, játszmázás nélkül igazat mondanának az emberek, és elfogadnák, hogy az arra érkező reakciók már nem az ő dolguk?

Ha nem lenne hazug az egész ország, talán a vezetőink sem. Mi olyan nehéz az őszinteségben? Őszintén nem értem.

2022. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Gyerekkori bnőd 200km-re lakik, mellesleg fodrász. Megigérted neki, hogy ha eljön a nagy nap, ő fogja megmunkálni a koronád.
2022. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!