Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez mennyire jogos?

Szerintetek ez mennyire jogos?

Figyelt kérdés

A barátom azért haragszik rám, mert nem akarok beszélni az exemről. Számomra nagyon rossz emlék, nem akarom visszaidézni. Én sem faggatózok h mit csinált előttem mert tudom h csak idegesítene ezért inkább nem is akarom tudni.

Úgy állok hozzá, h most engem szeret és velem van együtt és nekem is csak ő kell, ő az igazi.

Szerintetek ő reagálja túl vagy én vagyok túl önfejű amiért nem akarok róla beszélni?


2022. dec. 6. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem szabad erőltetni. Ha nem akarsz, akkor nem akarsz.
2022. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ő reagálja túl. Ha valamiről nem szeretnél beszélni akkor nem beszélsz ezt mindenkinek meg kell tudnia értenie.


Mondjuk az elég furcsa, hogy érdekli az exed, általában ez az a téma amit a párkapcsolatban nem szeretik ha az egyik pár felemleget.

2022. dec. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most kicsit megnyugodott a lelkiismeretem.

Ő viszont azóta is durcizik, tegnap óta nem ír vissza mert szerinte joga van tudni és én titkolózok előtte...

2022. dec. 7. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!