Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az angolok miért csodálkoznak...

Az angolok miért csodálkoznak ha agresszívan reagál egy bevándorló arra, ha ők lekezelően kommunikálnak?

Figyelt kérdés

Szerintem természetes reakció. Nem kell csak azért meghunyászkodni mert az ő országukban dolgozol.


Nyugaton azt hiszik, hogy a kelet-európai, afrikai stb bevándorlók állatok?


Emlékszem egy haverom mesélte, hogy Svájcban dolgozott állatfarmon és az ottani állatokkal jobban bántak mint velük.


2022. dec. 7. 11:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

10: tehát EGYETLEN negatív példából extrapoláltál többtízmillió angolra.

Igazán "okos" mentalitás.

Ja, nem. :-D

2022. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

10

Egy civilizált ember akkor se agresszív, ha provokálják.

2022. dec. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

12


Nem Jézus Krisztusnak kell lenni, elég ha azokat tiszteled akik tisztelnek.

2022. dec. 7. 12:33
 14/29 anonim ***** válasza:
90%
Na a kérdező tolja a kormány xenofób szarját, nincs itt semmi látnivaló.
2022. dec. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

11


Sok ilyen példa van még.


Például egyik szlovák kollégám mondta még anno előző munkahelyen raktárban, hogy amikor elmegy angolok mellett a targoncájával akkor mindig suttogva szitkozódnak hogy “fucking …***” stb. És igazoltam, hogy én is ezt tapasztalom, sok angol kolléga szitkozódott amikor elmentem mellette.

Ugyanakkor ezt a szlovák kollégát ki is dobták egy angol szórakozóhelyről mert az angolok szóltak a kidobóknak amiért jobban táncolt mint ők és a lányok rá figyeltek inkább és nem rájuk.

Másik szlovák kolléga pedig azt mesélte, hogy ment hazafele melóból este és egyik csendesebb utcába egy angol megállította és kérdezett vagy mondott neki valamit, mire a kolléga válaszolt, hogy arra kell menni stb, erre azt hallotta vissza, hogy “fucking foreigner” stb stb.

Sok ilyen sztorim van még.

2022. dec. 7. 12:37
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

13

Nem kell mártírnak lenni, de agresszív stílus nélkül is el lehet küldeni valakit a .csába. Ehhez jól értenek pl. az angolok.

2022. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor a szlovákokat is diszkrimálják...


Nyomják Krahácsot... :-D :-D


Ha ismeritek...

2022. dec. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

17


Szlovák is kelet-európai.


Nem tudom a diszrimináció miért vicces ha angol csinálja ha magyar akkor meg ördögi ősbunkó nemzet stb.

2022. dec. 7. 12:49
 19/29 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor jelenlegi munkahelyemen egyik angol kolléga mindig letérdelt amikor jöttem be melóba és egyik kezét a magasba nyújtotta. Ez nem sokkal a George Floyd eset után történt, érzékeltetve, hogy csak egy alja bevándorló vagyok aki nem érdemelne mást mint George Floyd. A többi angol nem szólt rá hanem idétlenül vigyorgott.
2022. dec. 7. 12:51
 20/29 anonim ***** válasza:
86%
Önigazolást keresel a saját agymenésedre, ez nem kérdés...
2022. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!