Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az angolok miért csodálkoznak...

Az angolok miért csodálkoznak ha agresszívan reagál egy bevándorló arra, ha ők lekezelően kommunikálnak?

Figyelt kérdés

Szerintem természetes reakció. Nem kell csak azért meghunyászkodni mert az ő országukban dolgozol.


Nyugaton azt hiszik, hogy a kelet-európai, afrikai stb bevándorlók állatok?


Emlékszem egy haverom mesélte, hogy Svájcban dolgozott állatfarmon és az ottani állatokkal jobban bántak mint velük.


2022. dec. 7. 11:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi, korlátozd a kedves jelzőidet a szeretteidre...
2022. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Bocsi, 2014 óta járok ki rendszeresen Ausztriába, sehol az életbe nem láttam ilyen kiírást. Ezt a rendszerváltás után pár évvel írkálták ki elvétve szélsőséges gyökerek ide-oda, de ezeknek azóta már régóta nyomuk sincs.

2022. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

22: pontosan!


EGyetlen egy ilyen kép volt, azzal hakniznak a magyarszidók, és provokálnak harmincegynéhány év óta...

2022. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
86%

“ szlovák kollégát ki is dobták egy angol szórakozóhelyről mert az angolok szóltak a kidobóknak amiért jobban táncolt mint ők és a lányok rá figyeltek inkább és nem rájuk”


Persze xddd Ezt a sok kitalált hülyeséget.

2022. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

24


Nem kitalált te fejre esett. Miért találnék ki sztorikat? Nem te vagyok meg a barátaid.

2022. dec. 7. 14:03
 26/29 anonim ***** válasza:
75%
#5 kérdező, ennek a sztorinak már a 90-es évek közepén is szakálla volt... Kétlem, hogy bármelyik történeted is valós tapasztalat lenne. Úgy tűnik, inkább összeszedtél innen-onnan egy rakás hoax-ot, és azokat puffogtatod itt.
2022. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
75%
25: Pont azért mert nem vagy én meg a barátaim 😆
2022. dec. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Vér nem válik vizzé. Amit az Indiaiakkal, afrikaiakkal végeztek a saját hazájukban illetve hogy itt Pesten képesek az utcára hugyozni szórakozás közben amit persze otthon nem mernek megtenni. Na ez alapján alkalmazkodási képességük 0. Si mértékegységek nem átvétele, bal oldali közlekedés. Ez mind mutatja , hogy 0 az alkalmazkodó képességük.



Hát az osztrákoknál most azt írják ki,hogy Ne szemetelj!

2022. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem Pesten elsősorban a helyi fiatalok pisálnak az utcán.
2022. dec. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!