Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam meg az egyik...

Hogy mondjam meg az egyik barátomnak, hogy nem akarom megvárni vele a buszt? Mindenhova követ, és nem hagy békén. Ha van időm persze megvárom vele, de ha másnap egy fontos dolgozat van, akkor nincs.

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan igy, ahogy leirtad. Amikor van idod, szivesen megvarod vele a buszt, amikor meg keszulni kell a dolgozatra, akkor ne haragudjon, de sietsz haza.
2022. dec. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy nem érti meg bármit mondok. Azzal jön, hogy neki is ugyanúgy tanulni kell rá.
2022. dec. 10. 11:33
 3/8 anonim válasza:
100%
Ilyenkor én kicsit “erőszakosabban” tudtára adom, hogy mi is a pontos helyzet. Amíg kedvesen próbálom elmagyarázni, úgysem lesz változás, ahogyan te is érzékeled. Konkrétan, karakánul a tudtára kell adni, hogy mi a pontos probléma és hagyjon kicsit békén néh.
2022. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy nem várod meg vele a buszt, hanem elköszönsz tőle és hazamész.
2022. dec. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos a szep szo nem hasznal, es utalasokat sem erti.

Van ilyen munkatarsam, en konkretan szoltam a managernek hogy felmondok miatta, annyira nehez levakarni.

2022. dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki egyenesen. Középsuliban nekem nagyon nem voltak barátaim, kiközösítettek, szekáltak. Csak két ember barátkozott velem, és nagyon féltem, hogy megutálnak, ezért mindig megvártam velük a buszt, amire sokszor másfél órát is kellett várni. Amúgy is későn végeztünk mindig a suliban, volt vagy este hat, hét, mire hazaértem. Nagyon bánom most már, hogy nem mondtam meg nekik. Nem hiszem, hgy emiatt megutáltak volna, csak akkor nagyon féltem ettől.
2022. dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hányszor teszed még fel ugyan azt a kérdést?
2022. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Odaállsz mellé a buszmegállóban, szemébe nézel, és őszintén elmondod, hogy mi a problémád. Ilyen egyszerű. Ha megharagszik, megharagszik, ha tényleg barát akkor megérti. Nem kell ezt túltárgyalni, nem érsz rá és ennyi.
2023. márc. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!