Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » FONTOS! Mit szólnál ahhoz ha...

FONTOS! Mit szólnál ahhoz ha egy barátod ezt tenné? Két dolgot írok, írjatok véleményt mit tennétek,

Figyelt kérdés

1. tegyük fel: Veszekedtetek, nagy volt a vita, a te részedről sértődöttség harag, majd a barátod pár nap múlva ír egy búcsú levelet, és felvágja az ereit.

2. Haragszol rá nem akarsz vele többet beszélni, ír egy csomószor, bocsánatkérő üzenetet, egyszer személyesen is megpróbálja, te dühösen reagálsz, majd haza megy, ír egy üzenetet, és küld egy képet arról hogy elkezdte vagdosni a csuklóját.

Majd minden egyes "találkozásnál" vagyis amikor lát akkor küld olyan képeket ahol szét van vagdosva a keze.

Mit tennél? Mit tennél ha végül megölné magát?


2022. dec. 13. 07:08
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Jelezném a hatóságok és a családja felé. Így tettem azért, hogy meg lehessen menteni, ds a saját álláspontomat nem sérteném.

Aki mentálisan labilis, kezelésre szorul. Tőlem függetlenül.

2022. dec. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
1-es és utánna beszélnél még vele?
2022. dec. 13. 07:34
 3/51 anonim ***** válasza:
93%

Mondjuk örülnek, hogy leépítettem ehy ilyen manipulativ 'barátot'.

És ja, jelezném a családjának, hogy kezeltessék.

2022. dec. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy beszélnék. Szerinted kinek van szüksége olyan emberre, aki minden kis sértődés után öngyilkossáhgal zsarolja a másikat?!
2022. dec. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem az egyes vagyok, de én biztos nem beszélnék vele többet. Nem szeretnék én rosszul lenni miatta és aggódni, hogy mikor teszi meg.
2022. dec. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét esetben egy patológiás személyiségről van szó, aki annyira képtelen a konfliktuskezelésre, hogy önmagára veszélyes.


Önmagamból kiindulva, ha eddig nem tudtam rajta segíteni, akkor már a részemről lemondanék róla, és a rokonait, szükség esetén a hatóságokat értesíteném, ha még a tragédia megelőzhető.

2022. dec. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
19%
Magamból kiindulva tuti megenyhülnék, és elkezdenék vele megint beszélgetni illetve elmagyarazni neki hogy ne bantsa magát. Szóval lehet hogy könnyen befolyásolható ember vagyok, de ismerem magam, és inkább elengedném a dolgot, csak ne tegyen kárt magában főleg azért ne mert képtelen vagyok megbocsatani valami miatt.
2022. dec. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
És ha megöli magát több próbálkozás után?
2022. dec. 13. 07:49
 9/51 anonim ***** válasza:
91%
Egészségére. Előbb-utóbb úgy is megtette volna valamiért, ez mentális betegség.
2022. dec. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
98%
Mentális beteg emberekkel nem járnék. Beutalnám egy orvoshoz aztán jobbulást kívánnék neki és további szép életet nélkülem.
2022. dec. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!