Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gáz ha 24 éves nincs semmi...

Gáz ha 24 éves nincs semmi barátom? egyse!...

Figyelt kérdés
tehát én sose volt az a barátkozó típus.. beszélgetni elbeszélgetek bárkivel. de csak annyi.. ilyen hogy haverok sose voltak se lányba se fiuban... egyébként fiu vagyok... egy nő volt az életemben eddig az 3 evig tartott... sose jártam bulizni és sose kostóltam alkoholt. se cigit...de nem is akarom ezeket kipróbálni. dolgozok dolgozok külföldön.. ennyiből áll az életem. kicsit neha jatszok videojátékokkal. nagyon gáz vagyok?

2022. dec. 16. 02:56
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Ha neked zavar, akkor igen gaz
2022. dec. 16. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem az. Én 40 vagyok, és szerencsére nincs nekem sem.
2022. dec. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom te gáznak tartod, ha már kérdést tettél fel róla.
2022. dec. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sincsenek barátaim és nem is kellenek azért hogy kihasználjanak meg hülyítsenek nincs rá szükségem a barátokkal csak a gond van.Legalább is nekem ez a tapasztalatom.
2022. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem gáz. Ha neked jó így, akkor nem is kell rajta változtatnod.
2022. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

4: Ez tényleg igy van.

Sok embernek csak azért kell a barát mert nem tudnak egyedül meglenni, nem önnállóak, mindig rá vannak utalva a másikra.

2022. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4 vagyok.régebben voltak barátaim vagyis csak hittem.Hátam mögött ki beszéltek,szemembe meg jó pofiztak még csak akkor voltam a barátjuk mikor kellett nekik valami.Na nekem ezért nem kell barát, sajnos a többség ilyen.Ott a párom azzal bármit meg tudok beszélni és számíthatok rá.
2022. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: Na és ha nem lenne most párod, akkor hiányozna egy barát, vagy akár több is? Vagy akkor is el lennél barát nélkül?
2022. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
El lennék barát nélkül akkor is
2022. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább barátok nélkül vagyok minthogy legyenek barátaim de hamisak
2022. dec. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!