Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megmondjam neki hogy ha nincs...

Megmondjam neki hogy ha nincs kedve hagyjuk?

Figyelt kérdés
Egy baratomrol lenne szo, regen nagyon kozel alltunk egymashoz. Elkezdtunk egymassal aludni, amit en megszakitottam es utana tartottunk egy nagyon szunetrt. En azota egyszer talalkozni akartam vele de eppen nem volt itthon. Most meg rairtam h itt van e meg karacsony elott jott a valasz hogy ja ugy tudja igen, de semmi visszakerdezes hogy miert. Aztan irtam hogy akkor osszefuthatnank es irtam 2 javaslatot hogy mikor. Erre rakerdezett egy 3.idopontra hogy az jo lenne-e.Mondtam hogy kisse necces de ha megoldhato. Mondta hogy oke akkor utemezzuk be oda a talalkozot, meg megkerdezte hogy mit szeretnek csinalni. Valaszoltam es le sem okezta. Namarmost ha neki ennyire kvara nincs kedve akkor nekem sincs... De nem tudom hogy ezt megirjam neki vagy csak talalkozzak vele es nezzem meg eloben h mennyire van/nincs kedve hozzam
2022. dec. 16. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Én áttenném az időpontot oda ahol nekem jó, mert kíváncsi lettem, hogy most mi van veletek?
2022. dec. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem neki nincs kedve, hanem neked. Azért, mert nem ugrott a te üzenetedre, mert bármily meglepő, van élete, te rögtön eljátszod a hattyú halálát?
2022. dec. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, sőt, többet ne is beszélj vele. Tennél neki egy nagy szívességet, egy hisztis gyökérrel kevesebb lenne az életében.
2022. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehogy írj neki, mert elijeszted! Nem is értem honnan jött az, hogy nincs kedve neki. Ha lett volna kedve, valószínáleg amikor írod a 2 időpontot, nem ajánl fele gy harmadikat. Aztán meg már lefixáltátáok hogy mikor találkoztok, és mi okból, vszeg ezért nem okézta le még külön, mert úgy gondolta, hogy akkor ez így lesz.
2022. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!