Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy reagálnátok ha valakit...

Hogy reagálnátok ha valakit bunkónak hittetek, de egyszercsak megmondja hogy azért nem állt szóba veletek mert jobbnak hitt magánál?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Nagykepű, kihaénnem. Az illemet sem ismeri akkora arc! Kérdőre vontam több hónap után, hogy mire fel ez a nagy mellény, mire zavarba jött és azt mondta ő egy szegény srác, nincsenek menő cuccai, nincsen nagy ismerettsége, nem túl trendi, én meg menő autóval járok (szüleimé), jó cuccaim vannak, szép barátnőim, csomó haverom és nem akarta hogy beégjen előttem ha kiderül róla az igazság. Ezért került el inkább engem meg mindenkit! Szégyelli a helyzetét ezért inkább láthatatlan akar lenni a munkahelyén meg mindenhol. Mondtam neki hogy ne vicceljen, meghívtam egy sörre, egy marha jófej arc! Voltatok már így valakivel, jól tettem?
2018. júl. 4. 07:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Engem is mindig másnak gondolnak,pedig nem játszom az agyam,aztán rájönnek egy beszélgetés után hogy végeredményben normális vagyok.Főleg nők. N
2018. júl. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!