Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lehet hogy eddig nem...

Miért lehet hogy eddig nem voltak barátaim és most pedig vannak?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondva sose voltak barátaim, akik valóban ott lettek volna, kerestek volna vagy bármi.

Az elmúlt hónapokban megismertem új embereket és sokszor kaptam, hogy én vagyok abban a közegben a rossz, amit nem értettem, pedig kedves, segítőkész és őszinte voltam.

Mégis sokszor olyan sztorik sültek ki amik nem voltak valósak és olyannak láttak amilyen valójában nem vagyok.

Ezek után elég magányosan éreztem magam és próbáltam összekovácsolni egy kis közösséget, ami sikerült is és nagyon jól esik hogy felnőtt emberek legyen nő vagy férfi mind normálisan állnak hozzám és barátként kezelnek.

Mostanában többször is elismertek, kedvesek velem az emberek és ezt viszonzom is persze.

Keresnek, megdicsérnek, illetve ha jelen vagyok csatlakoznak hozzám.

Ez az amit idáig nem kaptam meg és nem tudom miért és most azt érzem hogy sok barátom van.

Úgy érzem ha vaj van segítenek és jó emberekkel vagyok körülvéve.

Áltlagban most felnőttek vannak jelen, de sok olyan felnőttel is próbáltam barátkozni, aki még nem nőtt fel, mégis most egy jó körben mozgok.

Nagyon hirtelen történt a változás és csomó embert most ismertem meg.

Azt sem értem többek között, hogy eddig sokszor elfordultak tőlem mások, most pedig sokan mellettem vannak.


2022. dec. 19. 02:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Értelmesebb közösségbe kerültél, de lehet hogy csak az kellett, hogy tiszta lappal indulhass.

Pl ha akarva, akaratlanul rossz első benyomást tettél az előző közösségedre, akkor onnan nagyon nehéz visszajönni; onnantól a viselkedésedet, és minden tettedet ahhoz fogják viszonyítani.

Most jó starttal indultál, szóval jól is mennek a dolgaid.


De lehet tényleg az előző ismerőseid voltak kretének. Ha most ilyen hamar befogadtak, akkor valszeg nem veled van a probléma.

2022. dec. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!