Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szomorú vagyok nincsennek...

Szomorú vagyok nincsennek barátaim szerintetek mit csináljak? 17/f

Figyelt kérdés

Már az összes barátomat elveszítettem nem tudok senkivel beszélni.

A kedvenc sportom emiatt is abba hagytam. Az új iskolámba se tudtam beilleszkedni. Nem tudom mi lehet a baj velem.

Próbálkoztam interneten ismerkedni de ott sincs sikerem



2022. dec. 23. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ne add fel, nehéz manapság, mert nincs igénye az embereknek a barátságra. De ha nem adod fel, egyszer talán jó lesz.
2022. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Isten annyira szeretett téged és a többi embertársadat, hogy az egyszülött fiát, Jézust adta értünk!

Aki meghalt értünk és feltámadt a halálból.

Figyelj Istenre, bízz Őbenne. Helyezd a gondjaidat rá és kérd az Ő segítségét és akár békességet tőle!

Ő segít neked!

2022. dec. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem folytasd a sportot amit szeretsz, csak esetleg máshol. Ha egy új csapatba kerülsz ahol alapból van bennetek valami közös (ez esetben sport) az megkönnyíti a helyzetet. Nem feltétlen veled van a baj, én is ismerek olyat aki régen nehezen barátkozott pedig valójában nagyon jó fej
2022. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Próbálkozz tovább az internetes ismerkedéssel! Itt van is ilyen kategória.
2022. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pontosan miért nem megy a barátkozás?
2022. dec. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az is probléma lehet hogy túlságosan visszahúzódó vagyok.

Egyszerűen félek ha társaságba kell mennem

2023. jan. 28. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Aha, akkor érdemes szép lassan ez ellen tenni, először beszélj online idegenekkel, vagy játék közben, aztán vegyél valamit pl a boltban és ott az előadóval. Előbb de utóbb muszáj lesz ezt leküzdened, mert az életben beszélni kell. Bár azt írtad hogy elvesztettél minden barátodat, vagyis voltak? Mi történt?
2023. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Velük nem beszélek már mert elköltöztünk meg jött a középiskola.
2023. jan. 29. 08:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor sztm maradt amit mondtam, próbálj kitörni a komfort zónádból, ha bármi segítség kell írj
2023. jan. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is félek ha társaságba kell mennem, úgyhogy meg tudom érteni. Azt tanácsolom hogy próbálj olyan embereket találni, akikkel azonos az érdeklődési köröd. Én is azt mondom folytasd a sportot! Jó feszültséglevezető és biztos nagyon tehetséges vagy benne! Illetve biztos vannak tantárgyak pl amikben jó vagy amit szeretsz, menj belőlük versenyekre és ott találkozhatsz szimpatikus emberekkel. Ha esetleg barátkozni szeretnél írj nyugodtan nekem is.
ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!