Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összetört bizalom?Próbàlnàtok...

Összetört bizalom?Próbàlnàtok még helyrehozni?

Figyelt kérdés
Sok eset volt.Az utolsó az volt,hogy hívtam karàcsonyi koncertre és màr előre mondta biztosan tudja nem fog bírni munka miatt.Megértem ha valaki tényleg elfoglalt,de van ami csak ürügy,kifogàs.Erre hàrom napra rà làtom elment egy màsik karàcsonyi koncertre a kolléganőjével.És volt ilyen színhàzzal kapcsolatban,úttal kapcsolatban,stb.Igérgette,tervezte velem utàna meg màsokkal csinàlta meg.Ami nem gond ha màsokkal is van programja de ha levàgok egy programot akkor ajànlok màs alternatívàt pl.màsik hónapban veled megyek el színhàzba vagy kifejezem sajnàlom vagy elmondom önmagamtól,a màsik elé àllva az ígéretem miért nem teljesíthető.Úgy a kapcsolatban nem veszik el a bizalom.Kérdezte ő a héten kétszer is van- e kedvem jövő héten talàlkozni.Ez őszintének tűnt,lehet nem az.A sok húzàsa gondolkodtat el.Az én kéréseim,igényeim nincsenek úgy figyelembe véve.Màr többször csőbe lettem ràntva.Megkérném aki elolvassa reàlis vàlaszokat írjon.Azt szeretném làtni ami van Kioktatàst nem kérek pl.hogy magamra gondolok,önző vagyok,mert nem ez àll a hàttérben.Eléggé bànt a dolog és szàmomra van súlya.Új emberekkel màr bàràtkozni se szeretnék.
2022. dec. 24. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy fontos, és ezt nehezen fogadod el/látod be.

Nem a bizalmat kell helyreállítani, hanem elfogadni, hogy neki nem kellesz, udvariaskodásból mond neked igent néha, mert cseszteted.

2022. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt,nem csesztetem.Hogy nem vagyok fontos ezt az eszem mar tudja.Azt nem mondanam,hogy udvariaskodasbol,siman levagja velem a programot,hogy nem alkalmas... akkor inkabb azert mert nincs mas olyanko,kell neki tarsasag,beszelgetes,hogy ne erezze magat egyedul.Es o az aki allandoan irkal.
2022. dec. 24. 12:39
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg ha nincs más, elszórakozik/írogat veled, de nem igazán vagy fontos, az tuti.
2022. dec. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ezt erzem en is...vagy ha neki jo talalkozhatunk 3x is egy heten es meg negyedszer i akarna.Es utana ha en hivom nem tenne erte.Megfordult a fejembe tobbet nem valszolok neki,ignoralom teljesen,talan azt kellene tennem
2022. dec. 24. 12:44
 5/15 A kérdező kommentje:
A gond hog engem ez erzelmileg megviselt
2022. dec. 24. 12:44
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik es atver. Ennyit er, megvaltozni nem fog. Az ilyenre nem kell es nem erdemes idot es energiat pazarolni. Kuka.
2022. dec. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen atver es ebbol kifolyolag hazug is.
2022. dec. 24. 15:50
 8/15 anonim ***** válasza:

Persze, az ilyesmi érzelmileg megvisel, ez teljesen normális, de ezt akkor sem szabad hagyni. Az első, vagy maximum a második ilyen alkalommal hagyni kell menni az illetőt, mert világos, hogy te nem vagy neki fontos, legfeljebb tartaléknak félretesz, hogy akkor is el tudja magát foglalni, ha senki más nincs.

Nekem is volt ilyen "barátnőm". Eleinte tényleg az volt, de nagyjából egy év után észrevettem, hogy hanyagol. Persze ez nem egyik napról a másikra történt, tehát nem az volt, hogy egyik nap még öri barik vagyunk, a másikon pedig eltűnik, hanem fokozatosan. Éppen ezért először még kerestem is mentséget rá (miért ne találkozhatna másokkal is stb.)

Tavaly nyáron kétszer is eljátszotta, hogy megbeszéltünk egy programot, ő az utolsó pillanatban lemondta, aztán elment mással. A második alkalom után úgy döntöttem, ebből nekem elég. Nem hívtam többször, ha ő hívott, nem vettem fel, ha összefutottunk (egy házban laktunk), igyekeztem vele minden beszélgetést rövidre zárni. Néhány hónap múlva el is költöztünk, azóta teljesen megszakadt vele a kapcsolat, és így szép lassan sikerült érzelmileg is elengednem. Tényleg fájt, de inkább legyen néhány hónapig vacak, mint hogy megalázó módon fuss valaki után akár évekig is.

2022. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8-as okos voltal hogy a masodik alkalom utan kileptel a mergezo baratsagbol.Igen fajo,sajnos,de mar sok duh is megjelent bennem ennek hatasara igy kezdek jobban tavolodni erzelmileg.Mar nem olyan vonzo a tarsasaga a viselkedese miatt.Igy sok embert elkoptat maga mellol.De hosszu tavon o veszit.
2022. dec. 25. 17:02
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen,ez kesobb meg rosszabb sokat elvesz belolunk.
2022. dec. 25. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!