Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális hogy zavar, hogy egy...

Normális hogy zavar, hogy egy barátnőm nálunk kezdett el dolgozni?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta barátok vagyunk, viszont most az én munkahelyemen kezdett el dolgozni, nincs messze az irodájuk sem a mienktől, így össze is futunk, vannak átfedések a munkában is. De ennek én annyira nem örülök, jobban szeretem a munkát és a barátságot elválasztani és őszintén kicsit zavar hogy egy helyen dolgozunk.

Más is volt ezzel így, normális ez?



2022. dec. 28. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2022. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Mondjál fel.
2022. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem normalis. Feleslegesen tulgondolod, olyasmit latsz bele ami nincs. Semmi kozod hozza hogy hova veszik fel dolgozni, ha a fonokod lenne ahhoz se lenne kozod. Igy, hogy meg csak nem is ugyanazt a munkat vegzitek, nem vagy napi 10 oraban osszezarva vele, ez csak mubalhe. A munka es maganelet szetvalasztasa nem azt jelenti hogy kotelezo lenne masik munkahelyen dolgozni mindenkinek, akik veletlenul ismerik egymast valahonnan.
2022. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális. Én örültem, mikor egy barátomat felvették hozzánk. Néha együtt ebédeltünk, kávéztunk, de alapvetően mindenki a saját csapatával ment.
2022. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Két barátnőről van szó, vagy egy nőről meg egy férfiról? Ha nő és férfi az illető, akkor nem kell, hogy zavarjon, a barátság még szorosabb is lehet, ha két nőről, az nekem sem tetszene túlzottan.
2023. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!