Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon gáz lennék vagy rá...

Nagyon gáz lennék vagy rá merjek írni barátkozás szempontjából?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel több fb csoportban is közösen benne vagyunk. Régebben elég aktív tag volt mindkettőnk, mostanában kicsit eltűntünk. A minap hozzászóltam egy random bejegyzéshez az egyik hírcikk alatt és láttam, hogy kedvelte a hozzászólásomat, innen jutott eszembe.


Sosem beszéltünk egymással, de ez a közös szórakozás megvolt köztünk régen. Akkor is éreztem, hogy elég sok közös van bennünk és eléggé passzol a humorunk, de nem igazán tulajdonítottam neki jelentőséget. Most kíváncsiságból megnéztem a profilját a lájk miatt, és azóta piszkálja a a fantáziám. Csomó dologban hasonlítunk, hasonló a stílusunk, hasonló a humorunk, most épp hasonló területen tanulunk, előtte pedig mindketten teljesen más területen kezdtük, ami szintén hasonló volt. Ez ritka. És hasonló a véleményünk is sok dologról a régi (kb 1-2 éves) bejegyzéseink alapján. Úgy érzem, jó barátok lehetnénk, ha jobban megismernénk egymást.


De olyan kínosnak érzem ráírni, hogy "szia, többször is összefutottunk az online térben és gondoltam írok, mert úgy érzem, hogy hasonló lelkületű vagy, mint én és van egy olyan érzésem, hogy jól kijönnénk" vagy valami hasonló. Úgy érzem magam, mint az óvodában, mikor megkérdeztem valakit, hogy lesz-e a barátom (csak ott az illető az is lett, itt meg nem tudom, mit fog reagálni). Nem csajozni akarok, én is lány vagyok, csak szeretnék egy lány barátot, aki kicsit hasonló, mint én. Lányból ritkán találkozom olyannal. :)


2022. dec. 30. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így írd le neki.
2022. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valamelyik közös témával kapcsolatban írj rá, mondd el a véleményed és kérdezd meg, hogy ő mit gondol róla, majd onnantól már lehet továbbvinni a beszélgetést akár más témával kapcsolatban is.
2022. dec. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!