Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb baràtotok van vagy...

Legjobb baràtotok van vagy inkàbb néhàny közelebbi?

Figyelt kérdés
Nàlam inkàbb az utóbbi kategória...legjobb baràtom a sajàt lelkem.
2023. jan. 2. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
A legjobb barátom egyben a párom is, szerintem egy jó kapcsolatnak ez az alapja. Azonkívül van 2 nagyon jó barátnőm és az unokatestvéreim, akikkel kicsi korunk óta nagyon jóban vagyunk. Több barátra nincs időm/szükségem.
2023. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hat igen,az a legjobb ha valakinek a parja egyben a legjobb baratja is.Meg jo ha mellette van par jo baratno.
2023. jan. 2. 10:28
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Legjobb barátja maga az ember, nálam is ... ha valakit megölnék, akkor biztos, hogy csak saját magamra számíthatok, aki mellettem áll.


Tehát a barátok semmit sem jelentenek, sose állnak mellettünk.

2023. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as sajnos ezt tapasztalom en is mikor nehez nem allnak mellettunk,se par szoval hogy batoritsanak,se azzal hogy olyankor talalkozzanak velunk
2023. jan. 2. 10:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő. Van legjobb barátom (már 30 éve, együtt jártunk iskolába, szomszédok vagyunk, felnőttként is megmaradt a kapcsolat...), és ezen kívül vannak nagyon jó barátaim többen is.
2023. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#3 melletted állnak, ésszerű kereteken belül. Egy őrült gyilkos mellé milyen épeszű ember állna? Csak egy hasonlóan kattant ember tartana ki mellette.
2023. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vagy még az se hatos ... :D


Gyilkos nem vagyok, csak szadista - nárcisztikus szociopata hajlamú. :D


#3

2023. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
#7 akkor szerintem meg tudod érteni, hogy nem az emberekkel van a baj, amiért nem állnak melletted. Veled van a baj😅
2023. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak legjobb barátaim, vannak közeli barátaim és vannak haverjaim is.
2023. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyeneim, szerencsére...
2023. jan. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!