Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tanácsoljak a barátnőmnek?

Mit tanácsoljak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom ez kicsit furcsa kérdés, de egyszerűen nem tudom mit mondhatnék már neki. Sokat panaszkodik a párjára (nem figyel rá, nem vigasztalja meg, nem áll ki mellette, sokat veszekszenek és mindig őt olokja, ha valami történik.) És én nagyin szeretnék segíteni neki, de tudom hogy szeretik egymást. Csak rossz látni hogy sír, meg szomorkodik miatta. Félek nagyon, hogy szakítanak (nem mintha lenne beleszólásom). Mondtam már neki, hogy beszéljék meg, de nem hallgat rá. Tanácstalan vagyok, és kétségbeesett. Nem tudom már hogy hogy nyugtassam meg, vagy tudnék neki segíteni. (Messze lakunk egymástól, nem tudok neki könnyen fizikai támaszt nyújtani.) Őszinte legyek, nem akarom hogy szakítsanak, mert félek nem tudnék neki segíteni, de egszerűen nem látok más megoldást.. :/

2023. jan. 5. 03:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy MAGAD MIATT nem akarod, hogy ők szakítsanak, értem.😀

Az nem számít, hogy ő nem érzi jól magát a kapcsolatban, csak neked ne kelljen vigasztalni utána.

2023. jan. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha még megbeszélni sem hajlandó, mit vársz? A szerelem baromi kevés egy párkapcsolathoz, ha így viselkedik a párja, akkor szakítani kell, felesleges mellette szenvedni.
2023. jan. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyel ra, nem vigasztalja meg, nem all ki mellette, mindig ot hibaztatja, sokat veszekednek... ezek szamomra nem a szeretet jelei. Akkor mit szeretnek egymasban? A szexualis egyuttleteket? Azt mastol is meg lehet kapni, jobb banasmod kisereteben. De ilyenbe megsem szabad beleavatkoznod, a baratnodnek kell ereznie, hogy mikor lett elege. Es sajat elhatarozasbol kellene lepnie.
2023. jan. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig dobja ki a srácot.
2023. jan. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A leírásból nekem sem pont egy olyan kapcsolat rajzolódott ki, amit egy szimpla beszélgetés foltozna össze. És egyetértek, ebbe nem szabad belefolynod, a barátnődnek kellene átlátnia a helyzetet.
2023. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!