Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a probléma ?

Velem van a probléma ?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel már nem akarok barátkozni, nincs közös témánk, felhozza azokat a hibákat amiket a barátságunkban elkövettem. Próbálom kerülni, nem érzem a társaságában jól magam , mellé kell uljek és ha mondjuk nem mellé ülök megsértődik,

A munka helyen nagyon fáradt voltam és elvoltam magamnak, nem nagyon kerestem más tàrsasàgàt és azt mondta hogy be vagyok fásulva, meg mondták hogy olyan kedvtelen voltam.

És végig azt kérdezte hogy mi a bajom én meg mondtam hogy semmi és nem hitte el és egész nap ezzel piszkált ami a végére zavarova vált. Meg amikor piszkált én azt mondtam hogy hagyon mert nem volt kedvem hozzá. És azt mondta hogy ha nekem jó ez a viselkedés akkor neki mindegy. És megkérdeztem hogy mi a baja és azt mondta hogy inkább hagyjuk.



2023. jan. 5. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Mondtad neki, hogy nem akarsz tovább barátkozni vele? Ha igen, akkor vele van a baj, ha nem, akkor veled. Vagy legalábbis veled is van baj.


Miért nem lehet nornálisan kommunikálni?

2023. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Munkahelyen? Ez a sztori inkább az óvodában, max. kisalsóban helytálló.
2023. jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez valóban egy olyan dolog, amit aligha tudtok megoldani normális kommunikáció nélkül. Őszintén és nyíltan meg kell beszélni ezt, mivel minél tovább húzódik, annál rosszabb lesz.
2023. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!