Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az emberek szívesebb barátkozn...

Az emberek szívesebb barátkoznak gazdag emberekkel mint szegényekkel?

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 12:50
A kérdező szavazást indított:
Így van.
Nem így van.
42 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miből következtetted?

Nekem van egy barátom,tök jó fej,de nagyon szegények. Egy ócska autójuk sincsen.

2020. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyen normális, akkor tök mindegy.
2020. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Barátkozás?

:D

Nem. A "barátkozás" nem érdekdolog. Amiről te beszélsz, az valami álszent, képmutató kapcsolatteremtés. Na, ilyen gyakran van.

2020. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%

"Nekem van egy barátom,tök jó fej,de nagyon szegények. Egy ócska autójuk sincsen."


Nekünk sincs "még egy ócska autónk sem" akkor mi is szegények vagyunk? :D

2020. okt. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

#4

Nekik azért nincs,mert nincs pénzük rá.

Köszi,hogy belémkötöttél 😀

2020. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

Hát most nem azt mondom, hogy célzottan gazdagokkal szeretek barátkozni, de nyilván a hasonló emberekkel könnyebben megérti magát az ember.

De egyébként van a haveri társaságunkban pár ember, aki nem áll olyan jól anyagilag, és akkor ha elmegyünk valahova és pl. mi be akarunk ülni egy étterembe vagy valami ők már húzzák a szájukat... szóval én már nem annyira szívesen hívom őket.

2020. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%
6 - Kezicsókolom, tetszik a királyi többes. Én mondjuk értem, ha felvet a pénz, de ha olyan BARÁT van a társaságOTOKban, akivel nem ez a helyzet, talán belefér egyszer egy stefinap, nem?
2020. okt. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
marhára hidegen hagy, de pénzt kölcsön nem adok senkinek (cserébe én se teszem)
2020. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#7 Ez nem királyi többes, vannak olyan haverjaim is, akik hasonló anyagi helyzetben vannak, mint én.


Amúgy meg ha folyton meghívnék mindenkit, nekem se maradna 😄

2020. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem mindegy, hogy gazdag vagy szegény, igazából a közte lévő a legjobb. Van szegény barátom, ő minden programot lemond azzal az indokkal, hogy nincs pénze, meghívni meg örökké senki sem akarja, ezért ez nem a legjobb.

Míg azokkal, akiknek van pénzük, azokkal gyakran betudunk ülni valahova, beszélgetni, inni, szórakozni.

2020. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!