Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miket szoktatok írni, ha...

Miket szoktatok írni, ha válaszolnak a barátkereső hirdetésetekre?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nem vagyok jó kommunikációban. Egy netes oldalon kiírtam egy bemutatkozást magamról abból a célból, hogy barátokat találjak. Kb 10-15 mondat rólam. Igyekeztem a lényeges témákat érinteni, hogy olyanok írjanak, akik hasonlók. Rengetegszer átfogalmaztam és legalább egy hónapig hezitáltam, hogy kiírjam-e, aztán rávettem magam. Írtak is többen, általában 1-2 mondat tömören, hogy ki is ő, tanul vagy dolgozik, miket szeret a szabadidejében. Nem tudok mit kezdeni az üzenetekkel, szeretnék velük kommunikálni, de nem tudom hogyan, fogalmam sincs mit írjak. Azt képzeltem, hogy hosszan fognak ők is írni és akkor könnyebben tudok közös szálakat találni és betudok kapcsolódni.

Mit válaszoljak hasonló írásokra, pl: Szia, Máté vagyok, 26 éves rendszergazda, szeretek színházba, moziba járni, túrázni.

Ha többet írna magáról talán lenne olyan pont amihez hozzá tudnék fűzni valamit és kiindulópontja lehetne levelezésnek. De ilyen hasonló rövid üzenetre miket lehet reagálni, hogy folytatódni tudjon a beszélgetés? Napok óta vért izzadok, hogy legalább pár mondatot tudjak válaszolni néhány üzenetre, de nem megy.



2023. jan. 14. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem kérd meg, hogy meséljenek még egy kicsit többet magukról
2023. jan. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá arra, amit az illető leírt magáról. Biztos van, ami jobban érdekel a leírt 2-3 mondaton belül. Pl.: Hol dolgozol rendszergazdaként? Hol voltál mostanában túrázni? Mit láttál utoljára a moziban/színházban? Innen már elindulhat egy beszélgetés mondjuk a filmekről. Ha találsz közös pontot, akkor meg leírhatod, hogy pl. Én is szeretek túrázni, most a Tátra a következő úticélom. Vagy bármit, tök mindegy.
2023. jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Írd azt, hogy "Jó!"
2023. jan. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Ennek jönnie kell amgától, nincs recept.
2023. jan. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Már nem írok semmit,mert úgysem gondolja senki komolyan.

Eddig akiknek írtam,ezt eredményezték:

-pénzt kéregettek, szexet akartak, lelki szemetesnek használtak volna,sőt volt,akinek lakhatási gondja volt...

Itt a vége,neten nem érdemes ismerkedni,barátkozni.

2023. jan. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!