Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mennyire kamu barátság?

Ez mennyire kamu barátság?

Figyelt kérdés
Volt egy “ fiú barát,, hátam mögött kibeszélt hazudtgált rólam ha ott voltak a haverjai engem sose hívott ki képes volt a szemembe hazudni csak akkor hívott ki ha kocsival menni kellet valahova besegíteni családja eléggé kétszínű egyedül az öcse hiányzik olyan mint ha saját öcsém lett volna de már ő sem foglalkozik velem és hiányzik már lassan 3. Hónapja nem jártam ki hozzájuk pl ma arról álmodtam kint vagyok náluk és hülyéskedünk ez hiányzik de valahogy nem tudom elengedni főleg az öcsét aranyos kölyök fociztam vele billiárdozni voltunk moziba így hárman ,, haver meg öccse meg én” de annyira lusta is a pali telefonját többe nézi mint a saját családját, hogy tudnám velük lezárni lelkileg ezt az egészet? Beszélni nemlehet vele mert szebbrebbenés nélkül a szemembe hazudik, hátam mögött mindenféle fogyatékosnak lehord, igen utólag vissza gondolva már csak az öcsével való foci stb játékok amiért kijártam, nővérükkel egy párban voltunk és elmondta milyenek akkor zuhantam össze de próbáltam még nekik esélyt adni reménytelenül.

2023. jan. 15. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez kérlek teljesen és egyértelműen kamu barátság, de valójában nem is barátság, csak te csimpaszkodsz bele.

Leginkább ismeretségnek mondanám, abból is a rosszabb fajta, mert csak a besegítésed kell.

Ahogy leírtad az egész családot, alapban nem értem, hogy mi a fenéért zuhansz lelki válságba, ilyen rongy emberek miatt?

Azért mert az öccsel jókat fociztatok, az nem indokolja ezt!

Majd focizol mással.

2023. jan. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Válogasd meg a barátaidat, mert ez nem az és ne alázd magad tovább ezeknek!
2023. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen
2023. jan. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rossz erzes a totalis lezarast elfogadni, arra gondolj, esetleg az occs evek mulva, ha kikerul a befolyas alol, meg pozitiv szereploje lehet az eletednek. Otven vagyok, es bar nem vagyok optimista az emberek jellemevel kapcsolatban, tobb ev, evtized utan annyi ember keveredett vissza az eletembe akar fontosabb szereplokent is.

Mivel az occs egyelore a testvere befolyasa alatt van, egy csomagban kell veget venni az egesznek.

2023. jan. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!