Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gimis ismerkedés/ gólyatábor?...

Gimis ismerkedés/ gólyatábor? Mire érdemes készülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!

Tudom, még korai de az agyam csak ezen kattog. Most megyek idén nyáron gólyatáborba, és aggódok. Nem is kicsit:( Sajnos az idő múlásával zárkózottabb lettem, erőltetetten próbálok beilleszkedni stb.

A gólyatáborban (gimis) könnyen megy az ismerkedés vagy inkább baratságtalan parasztok a tagok? Nem szeretnék rossz társaságba keveredni akiknek törhetem magam hogy megfeleljek.

Mik az élményeitek? Rossz tapasztalatok is érdekelnek ha valaki olyat élt meg.Szeretnék felkészülni mindenre ami ott vár



2023. jan. 14. 22:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%
Ivás, drogozás, hányás, dugás. Erre készülj.
2023. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%
nekünk nem volt kötelező elmenni, én se mentem. ha zárkózott vagy ne menj
2023. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
22%
Ivás, drogozás, nemi erőszak, nyilvános alázás, szex.
2023. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

#1 gimisben azért talán nem ennyire gáz a helyzet.


Nemrég amikor nekünk volt, én is gondolkodtam rajta, hogy megéri-e elmenni, és nagyon örülök, hogy hagytam magam rábeszélni. Összeismerkedsz a leendő osztálytársaiddal, barátokat szerzel. Én is annak hála kerültem egy tök jó társaságba.


Menj el, ne hagyd magad lebeszélni róla. Hidd el, nem fogod megbánni. ;)

2023. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Azért..bevallom rendesen lettek kétségeim. De alljak hozzá pozitívan nem? Megerőszakolni biztos nem hagyom magam kitépem a csávó gigáját xd
2023. jan. 14. 22:55
 6/26 anonim ***** válasza:
93%

Nyugi, csak trollkodnak.

Gimisben figyelni fognak rátok.

2023. jan. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
14%

" kitépem a csávó gigáját xd"


akkor mehetsz javítóintézetbe

2023. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
12%
Szexelés, drogozás, orgiák ezerrel. Sajnos erőszakos szex vagy baleset, verekedés is előfordulhat, mindenki be van mindenezve.
2023. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Javítóintézet....hmm nem hangzik rosszul:)
2023. jan. 14. 23:05
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Habár mindenki itt az egyetemi gólyatábor rémségeivel fenyegetőzik, be kell valljam, nekem az sokkal jobban bejött, mint a gimis. És NEM, a (nagyjából) konszolidált alkoholfogyasztáson kívül szerencsére egyik felsorolt csapásban sem volt részem.

Valahogy azért volt jobb, mert ebben a korban már az emberek úgy "készebbek" vagy hogy is fogalmazzak. Gimi elején még nagyon ott volt mindenkiben a megfelelési kényszer, hogy jajj, csak legyek elég menő, csak kedveljenek a többiek, csak mutassam magam a legjobbnak, stb. Emiatt sokat stresszeltem a középsulis táborban, és nem mondanám, hogy életem legjobb három napja volt, de teljes mértékben ki lehet bírni.

Ha kíváncsi vagy rá, és úgy érzed, bánnád, ha kihagynád, vállald be!

Az ifisek, csoportvezetők nem nagyon szivattak minket, csak olyan szinten, ami így vicces még. Volt például éjjeli torna, amire emlékszem, de semmi kellemetlen, semmi megalázó.

Tartós barátságokat én ott még nem kötöttem, mert nekünk az egész évfolyam össze volt keverve, úgy alakultak a csoportok, emiatt az osztálytársaimat csak később ismertem meg igazán. Végül velük lettem jóban, nem a gólyatáboros csapattagokkal.

2023. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!