Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy barát sokat játszaná...

Ha egy barát sokat játszaná azt,hogy megbeszéltek valami programot,de nem tartaná be mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Például meg van beszélve,hogy moziba mentek,találkoztok,de lelép,hogy mégsem megy. Vagy kirándulás meg van beszélve,elmegy a találkozóra,de lelép,hogy mégsem megy el. Rendszeresen ezt tenné akármilyen program van tervezve,hogy a megbeszélt helyen ott vsn,de a tervezett programra már nem megy el. Mit reagálnátok? Ez nem átvágás ha mindig ezt játsza?
2023. jan. 22. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélnék meg vele több programot. Valószínűleg nem akar megsérteni, ezért nem mer rögtön és szemtől szemben nemet mondani.
2023. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elbeszélgetnék vele, hogy ez mire volt jó, és miért csak a saját érdekét nézte?
2023. jan. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan hivott egy kirandulasra mondta ha megyek jelentsem be magunkat utana meg duh rohamot kapott mikor megtudta hogy kora hajnalba van az indulas mondvan o masnap szuletesnapra utazik.Nem akartam hogy valaki ugy jojjon el hogy nem akar igy az o resze lelett mondva.Volt mas eset is vele.Beszelunk,tartjuk a kapcsolatot azota de en sokszor ketelkedem benne ezek a dolgok miatt.
2023. jan. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2- es milyen jol irod ezt csak a sajat erdeket nezi...
2023. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen, bár mi megbeszèljük, hogy szombaton öszefutunk, pènteken hívjuk egymâst, hogy mikor hol, ès elfelejtjük. Èn is ő is... De ha felhívjuk egymást, hogy baj van, akkor nem keres kifogást. Pl 1 hónapja vontatni kellett az autót, ès elintèzte, pènteken ő robbant le, ès 15 percen belül úton voltam.... Pedig nem volt megbeszèlve. Tehát az is lènyeg, hogy mièrt ignorál, ès ez menyire fèr bele...
2023. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp próbálnám megbeszélni vele. Nem támadóan, csak kideríteni a dolgok miértjét, ha ő vevő erre. Az akkori reakciója pedig sokat fog segíteni abban, hogy onnantól hogyan kell ezt a helyzetet kezelni.

Viszont azt is tényleg fontos idevenni, hogy amúgy mennyire megbízható ez a barát? Mennyire lehet rá számítani bajban, komoly helyzetekben?

2023. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!