Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem a barátaim kiközösít...

Úgy érzem a barátaim kiközösítenek. Mit kéne tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt érzem hogy kiközösítenek.

Két barátnőm van egyikük a legjobb barátnőm.

például most a héten 2x is mondtam le találkozót vele mivel nem értem rá de ilyenkor látom hogy például tudják hogy már ott tudnék aludni de nem hívnak

ez a lány legutóbb is érdekből barátkozott mindkettőnkkel és én ezért nehezen bízok benne és nem ez az első alkalom hogy teljesen ignorálnak

Iskolában a társaságomat sem keresik, nagyon úgy érzem hogy elhidegülök tőlük.

Nem tudom ilyen esetben mit kéne tennem borzasztóan esik, hogy most a lemondott találkozón kívül is teljesen ignorálnak.

Az anyukája legutóbb megjegyezte mennyivel aranyosabb a másik lány mint én, és már nem is számíthat rám mert nem volt jó egy találkozó nekem (összesen 3-at mondtam le és rengetegszer találkoztunk),



2023. jan. 28. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak hibáztatni, de nekem sem esne jól, ha egy hét alatt zsinórban két találkozót is lemondana valamelyik barátom.

A javaslatom az lenne, hogy ülj le velük beszélgetni és hozd felszínre az itt megfogalmazott kérdésed.

Ha pedig végképp nem megy ez a barátság dolog, akkor jobb rajta túllépni, mintsem indokolatlanul sok időt és energiát belefektetni.

2023. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress olyan barátot aki hasonló kategóriás.
2023. jan. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet van abban is valami,hogy megharagudtak mert lemondtal talalkat,de akar abban is,hogy ignoralnak.Ezt te erzed belulrol.Bar ha le is mondtal talalkat es megharagudtak nem ok a folyamatos ignoralasra.

Amikor lemondtal talalkat ajanlottal- e mas lehetoseget?

Nekem is van baratnom aki mond le talalkat es nekem is rosszul esik amiatt mert azt mondja zsufolt,tele van kozben meg tudom azon a heten legalabb ket talalkat beiktatott de lehet tobbet is es nem szeretem ha palira vesznek.

2023. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!