Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez azt jelenti nem tart...

Ez azt jelenti nem tart annyira a baràtnőjének màsokhoz viszonyítva?

Figyelt kérdés

Az egyik baràtnőm veszteség érzettel küzd.Az elmúlt 1,5évben

hàrom közeli baràtnőjével érzi azt eltàvolodtak egymàstól.Az utóbbi kettő szinte egy időben esett teherbe és elmondàsa szerint azt érzi egyre tàvolabb kerülnek tőle a baràtnők a megvàltozott prioritàsok miatt.Mindig mondogatja a csaladja tobb mint 100 km el tole,nehezkes az osszekottetes igy kb.2-3 havonta talalkoztak.Parkapcsolata nincs,egyedul a baratnoitol kapott szeretetet de ezek a kapcsolatok atalakultak.Persze jok azok a kapcsolatok de ritkultak.Azt mondta en maradtam aki kozeli,akitol szeretet kap.De latom valami miatt ez nem eleg neki,nem ugy ertem,hogy en megtudnek adni mindent egy szemelynek meg talan nem is baratsag feladata.O mast akarna valoszinu parkapcsolatot,az most nem jon,meg lelki gondok miatt terapiara is jar.De mintha nem is jelentene neki annyit a tamogatasom vagy mas dolgokra vagyik,masok baratsaga miatt kesereg,vagy egy tars utan.En szeretnek segiteni,de nem tudom hogy.Ezert is gondolom talan nem vagyok annyira fontos neki.Van hogy elore szabadkozik a hetkoznapjai zsufoltak egyik hetvegen hazamegy,a masikon dolgozik.De ez nem mindig igy van.Ereztem maskor is volt amikor ignoralta a programjaimat.


2023. febr. 2. 20:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha belegondolok,biztosan engem se erintene jol ha minden egyedulallo baratnomnek egyszerre lenne kapcsolata en meg allnek egy helyben.Nem vagyok olyan helyzetben.De lenne egy baratom aki mellettem all,jol erzem magam vele,szamomra ugy erzem az vigaszt adna.
2023. febr. 2. 20:14
 2/2 Fcityzen ***** válasza:
Programokat kell szervezni és közösségbe menni télen is. Ha nagyon hideg van egy pláza is jó. Azt nem tudom megítélni, mekkora a település ahonnan írsz.
2023. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!