Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jól sejtem hogy mi nem vagyunk...

Jól sejtem hogy mi nem vagyunk barátok az alábbi személlyel? Nekem barátként fontos ő de miután eltitkolta a barátnőjét úgy érzem nem őszinte velem. Miért csinálta ezt vajon?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akinek tetszettem, nem mentem el vele randira, de barátok maradtunk, gyakran beszéltünk néha találkoztunk. En szerelmes lettem összejöttem az illetővel amit el is mondtam ennek a barátomnak. Erre ő közölte, hogy ő is már hónapok óta boldogságban van egy másik lánnyal. De egészén addig amíg én nem mondtam a szerelmem és hogy megismertem egy szoval sem említette hogy neki barátnője van vagy hogy megismert valakit pedig hónapok teltek el elvileg és beszéltünk végig. (Tuti létezik a lány és nem csak kitalálta.)

2022. nov. 10. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom, ettől miért ne lehetnétek haverok, de életreszóló barátok nyilván nem vagytok.


Ő akart tőled valamit, te meg - ha jól értem - elutasítottad a közeledését. Miért gondolod, hogy ettől hirtelen a legeslegjobb barátja lettél?

2022. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Haverok maradtatok és nem barátok

Ennyi az egész

2022. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!