Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hol/hogyan lehet...

Szerintetek hol/hogyan lehet barátkozni?

Figyelt kérdés

A középiskolás barátságokból alig maradt valami, mert máshova sodort minket az élet (Tudom, attól még megmaradhatna a barátság, de most így alakult.)

Munkahelyen nincs kivel ismerkedni (más korosztály, vagy egyéb ok miatt nem jöhet szóba). Sportolni otthon szoktam, buliba nem járok el, meg amúgy is, oda szerintem mindenki a már meglévő barátaival megy.

Szerintetek egy huszonéves fiatal hol ismerkedhet? Léteznek esetleg barátkereső appok? :D



2023. febr. 6. 13:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Rólam még annyit, hogy lány vagyok és van párom, akivel nagyon jól megvagyunk, de ettől még hiányoznak a beszélgetések (programok) másokkal is.
2023. febr. 6. 13:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?? Ha nem titok.
2023. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, léteznek barátkereső alkalmazások, mint például a Meetup vagy a Bumble BFF. Emellett sok közösségi csoport is létezik, amelyek a közös érdeklődések alapján összehozznak embereket, úgy mint a sportklubok, kulturális tevékenységek, vagy a szabadidős klubok.


Az online társkereső oldalak, mint például a Tinder, is lehetőséget kínálnak barátok keresésére a "barátkereső" módban. Érdemes kipróbálni a helyi eseményeket, közösségi programokat, vagy csatlakozni egy közösségi csoporthoz, ahol lehetőség nyílik új emberek megismerésére és barátságok kialakítására.

2023. febr. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Társasjáték klubokat ajánlom, illetve a kulturális közeget


Mindkét tevékenység után össze lehet robbantani egy spontán fröccsözést, ahova szerintem be is lehet verődni.

Rengeteg csoportos kirándulás van, bár ezek inkább 30-50-es korosztály

2023. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!