Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék új barátságokat...

Hogy tudnék új barátságokat kialakítani?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, és az a problémám, hogy nagyon vágynék egy jó barátnőre, de nem tudok olyat találni, aki hosszú távú lehetne. Van 1-2 ember, akivel jóban vagyok, de azok régi kapcsolatok, még általános iskolából.

Az új kezdeményezések meg mindig elkopnak, de sose én adom be az unalmast, hanem ezek a csajok. Volt munkahelyi barátnőm, aki ahogy felmondtam, már nem akart találkozni velem, volt aki bepasizott, és utána már egész egyszerűen nem reagált rám.

Kicsit lehúzzák az ilyenek az önbizalmam is, mert ha igazán fontos lettem volna, akkor nem csak én akartam volna fenntartani ezeket.

Ti hol tudtok új barátságokra szert tenni? Mit kell azért tenni, hogy érdekes maradjak, hogy ők is ugyanúgy akarják ezeket a barátságokat? Akinek van legjobb barátnője, az miért ragaszkodik hozzá?



2023. febr. 12. 05:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy erre nincsen tuti tipp.

Baromi nehéz manapság mély barátságot kialakítani. A legtöbb kapcsolat felszínes, mert alapból egy felszínes világot élünk.

Nem is tudom, hogy létezik-e egyáltalán olyan barátság, ahol ténylegesen számíthatsz a másikra.

2023. febr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem egészen. Ha van két barátnőd, ráadásul még az általános iskolából, akkor miért mondod azt, hogy hosszú távúakat keresnél? Hát ők nem hosszú távú kapcsolatok? A legfontosabb nekem, hogy politikailag stimmeljen a másik (nő vagyok), és az érdeklődési köre is stimmeljen, valamint megbízható legyen, és segítőkész, persze oda-vissza. Ha ezek nem egyeznek, akkor nem lehet szó hosszú távú kapcsolatról, barátságkról.
2023. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze, ezek is hosszú távúak. 🙂

Csak lehet, hogy furán hangzik, de nagyon szeretnék új kapcsolatokat is az életembe, de sajnos azt veszem észre, hogy akiket újabban ismerek meg, sose maradnak meg tartósan.

2023. febr. 13. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok.

Kikopott kb mindenki.

Csak rohadt nehezen tudok kialakítani kapcsolatokat.

2023. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!