Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez milyen típusú baràt?

Ez milyen típusú baràt?

Figyelt kérdés
Kérdeztem érdekelné-e egy egy napos előadàs sorozat,mondta megkér kérdezzem meg van- e még hely és jelentsem be.Mondtam atkuldom a telefonszamot.Annyit mondott szuper ilyenkor nem szokts feszegetni a helyzetet.Ez nem egyszeri eset.Jartunk eloadas sorozatra ket hetente oda is mindig en jelentettem be magunkat mert kertek elozo napokban a jelentkezest.De ha en nem mentem volna azert nem irtam,hivtam volna oket,intezze mindenki maganak.Vagy...ahanyszor mentunk par napos tavaszi utra ugyanazokkal a szervezokkel akiket ismer o is szemelyesen, ott is ez volt...tavaly is en mar tudtam februarba hogy megyek o meg aprilisba tudta biztosan megint jott megker jelentsem be az illeto asszonynal...mondtam atkuldom a szamot- tudja o is a szamot ismerik egymast.De atkuldtem a szamot.Jelentkezik egy het mulva kell neki a szam elveszitette...irtunk addig is egymasnak messengeren szerintem nem vesztek el az uzenetek.Vagy elozo evbe a foszervezonek elkuldtem az adatokat ot is en jelentettem be,a foszervezo akit szinten ismerunk nem szokott visszairni de regisztralja a jelentkezest,mondta ellenorizzem biztos- e.Mondtam en nem hivogatom,irkalok megvarom ok jelezzenek.Annyit mondott rendbe akkor majd o intezkedik...ez kicsit olyan kioktato,lekicsinylo volt.Ha engem megker valaki tegyek meg neki valamit azt a sajat ritmusomba,sajat elveim szerint csinalom es nem vagyok az a tipus aki utana ellenorizgeti,hivogatja ez esetbe a szervezoket...de ezek szerint o se szivesen csinalja atdobja masra.Sok mas ilyen eset volt,de idonkent probalkozik ezzel annak ellenere is hogy odaadtam a szamot,elerhetosegeket en jelentsem be,en intezzem,en hivogassam oket az informaciok miatt.Ezert legjobb mindenki magat jelenti be igy ha konkretan ot erdekli valami,o akar kerdezni valamit tegye meg.Ne a masik unalmaskodjon a szervezoknek.Amugy nem mondanam onallotlan szemelynek,elvei is vannak.Volt ugy hogy elment maga kirandulasra.Egyedul az van nem szeret erofesziteseket tenni onmagaert,szeretne ha valtozna az elete,de jojjon a semmibol a sugallat mit tegyen.
2023. febr. 15. 09:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Jartam mar meg,nem vele massal...siman levagott egy utat par nappal idulas elott amit leszerveztem igy en tartottam az arcom a lemondott dolog miatt.
2023. febr. 15. 09:22
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Mi a szar ez a kaotikus zagyvaság? Te nem jártál iskolába? Nem tanítottak meg írni?
2023. febr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Tök nem vagy fontos neki, az előadásaid sem, ha leszervezed neki és nincs jobb dolga épp elnéz, de többet nem akar tenni érte.


Nem mondanám barátnak, te miért gondolod annak? Ez nem is barátság.

2023. febr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Uhh mennyire nem tudsz fogalmazni, fajdalom olvasni. Amugy ez max haveri viszony
2023. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdhetnéd mondjuk azzal, hogy békén hagyod az előadásaiddal amire marhára nem kíváncsi és nem erőlteted, hogy úgy éljen ahogy azt te kitaláltad. Lehet, hogy ezzel elérnéd, hogy ne huszadrangú idegesítő haverként gondoljon rád.
2023. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
En beken hagyom...most kerdeztem ra a tobbit o mondta
2023. febr. 15. 15:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rá se kell kérdezni. Csak azért mond igent, mert gyerekkorában nem volt szabad nemet mondania, ezért nem tanulta meg, hogy kell kijelölnie a saját határait, de amúgy nem akarja az előadásaidat látogatni. Tényleg kedvelhet téged, ha még mindig képes eljárni veled minden szarra, szóval igaz barátnak mondanám.
2023. febr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Itt nem arrol van szo,hogy nem akar jonni eloadasra vagy utra hanem arrol,hogy mindig velem intezteti a bejelentkezeseket.
2023. febr. 16. 07:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Még jó, hiszen egy hatalmas madár vagy.
2023. febr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!