Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez normális, hogy így érzek?

Ez normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 vagyok lány. Véget akarok vetni a barátságomnak a 2 legjobb barátnőmmel. Első osztály óta barátok vagyunk, de én már nem bírom, nem akarok velük barátságban lenni. Úgy érzem nem mondhatok el nekik semmit, nem tudok megbízni bennük, de ezt nem merem nekik megmondani, mert félek attól, hogy megbántom őket és nagyrészt ez miatt is vagdosom magam. Szerintetek mit csináljak? Normális hogy ezt érzem, vagy velem van valami baj?



2023. febr. 16. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Nincs veled semmi baj! Az a normális ha a barátainkban meg tudunk bízni és meg tudnunk beszélni velük mindent. És teljesen rendben van ha meg ajarod velük szakítani a kapcsoltot és minden jogod meg van rá. Ha osztálytársak vagytok, akkor kicsit nehezebb lesz a dolog mert minden nap találkoztok, de ha nem, akkor találkozz velük vagy eléggé ha írsz nekik. Nem muszáj megírni miért szakítod meg velük a kapcsolatot, csak így érzed. Nekem is volt ilyen barátnőm aki többször hátba szúrt és nem igazi barátnő volt és amióta nincs az életembe az életem egy megkönnyebbült álom. Igaz én megírtam neki minden dolgot ami a döntésemhez kényszerített, de ez csak a te jóindulatodbol függ, hogy meg e teszed ezt így. Mert ha nem mondasz nekik pontos dolgokat ami miatt így érzel, akkor tudni fogják akarni. De neked meg van minden jogod nem válaszolni nekik erre.
2023. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Ha vagdosod magad, irány az idegorvos. Nagyon nem normális dolog. Mindenre van megoldás, ne tégy ilyen ostobaságot.

A barátnőidet “kinőtted”, másfele kanyarodtatok. Nem kell semmit mondani. Egyszerűen csak ritkítani a kommunikációt, nem érsz rá. Túl sokat tudnak a magánéletedről, ne legyenek az ellenségeid.

Kedvesen háríts, csússz ki a kapcsolatból. Így őket sem bántod meg, úgysem értenék.

2023. febr. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 popcorn25 válasza:
A 3as barátság nehéz dolog. 19 évesek vagytok szerintem ha lennétek ezt megbeszélni sikerülne dűlőre jutni. Ha nem bízol meg bennük annak oka van. Keress más barátokat, de erről beszélned kell velük és az ő veszteségük nagyobb lesz emiatt ne bántsd magad.
2023. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!