Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális hogy nem érzek...

Az normális hogy nem érzek szeretetet a barátaim iránt?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, nem is kevés (nem mintha a mennyiségre mennék), teljesen extrovertált, nyitott ember vagyok és szeretek barátkozni, beszélgetni és örülök hogy vannak barátaim, jól elvagyok velük, de nem érzek irántuk szeretetet és nem értem miért van ez, vagy hogy kellene-e éreznem.

2018. jún. 16. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem igaz barátságok.Amúgy én is kevés barát iránt éreztem eddig szeretetet,őszinte törődést,aggodalmat.Nem mindenkivel vagyunk egyformán összehangolva.Legjobb barát se lehet mindenki.Felnézek azokra az emberekre akik empátiával tudnak fordulni másokhoz.
2018. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ők igazi barátok.Bármit elmondok nekik, és ha úgy van néha aggodalmat is érzek.
2018. jún. 16. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nagy gond van,akkor aggódom én is másokért,de pl.olyasmiért hogy valakinek sikerült-e a vizsgája nem aggódok,csak akkor ha őszinte szeretet,t9rődést érzek iránta.

Lehet elfásultál valamiért vagy sok kudarc ért az utóbbi időben az is lehet egy oka,ha nem tudsz szeretet érezni mások iránt.Ha nem ez a gond akkor nem tudom,valami miatt nem jönnek az érzések.Nem mindenki felé jön,azt nem lehet irányítani.

2018. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaidat!Régen nem voltak igaz barátaim, én is erre gondoltam hogy elfásultam.Viszont azért kételkedem ebben.
2018. jún. 16. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Megtudod vizsgálni,hogy elfásult vagy-e.Ha még tanulsz és minden igyekzeted ellére nem haladsz vagy nincs energiád hozzá,az is lehet elfásultságtól.Vagy akár párkapcsolat hiánya vagy nem megfelelő párkapcsolat, munkanélküliség,rossz munkahely,közömbös családi kapcsolatok...Ha ezekből több is fennáll egyszerre az általában megpróbál uata törni magának,ez lehet a dolgokba való belefásultság is.
2018. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezek annyira nem jellemzőek de azért köszi :)
2018. jún. 17. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!