Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiatal párok egymás közt,...

Fiatal párok egymás közt, hogyan vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
Akik mostanság nemrég költöztek össze, és még elég fiatalok is. Amikor beteg a párotok, függően mi baja van, akkor másnap is mondjátok, hogy menjen dolgozni, vagy otthon marasztaljátok, orvoshoz külditek inkább?
2023. febr. 16. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Felnőtt ember, neki kell eldöntenie, hogy akar-e orvoshoz menni, vagy sem. (Egy kis náthával nem küldöm dokihoz, de amikor rosszul lép, be van dagadva a bokája, akkor azért illik meggyőzni, hogy egy röntgen erejéig menjetek le).
2023. febr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttek vagyunk, el tudjuk dönteni magunktól is, hogy milyen állapotban vagyunk és hogy mihez van erőnk.
2023. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Oksi, csak mások látásmódja is érdekel :)
2023. febr. 16. 14:48
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem győzködjük egymást, se nem hipochonder se nem sztahanov egyikünk se.
2023. febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem mondok semmit, egyrészt felnőtt ember, másrészt jobban tudja hogyan érzi magát és mennyit bír. Ebbe beleszólni nekem már anyáskodásnak hat amire nem vagyok hajlandó és fordítva se tűrném el.
2023. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oksi akkor máshol is hasonló a helyzet, én is vagy párom is ha nagyon megfázva állít haza, de holnap ugyanúgy indul munkába akkor mi sem szólunk bele.
2023. febr. 16. 15:01
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Általában azt a javaslatot szoktuk tenni egymásnak hogy maradjon otthon. De nem vagyunk egymás anyja apja, mindenki azt csinál amit akar, ritkán maradunk otthon mert kell a pénz.
2023. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt ember, el tudja dönteni.


(én pl nagyon nem vagyok orvoshoz járós, akkor mentem csak amikor olyan rosszul voltam, hogy az ágyból is alig tudtam kikelni, az orvoshoz eljutás is nagyon nehezen ment)

2023. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7 nálunk a javaslat max annyi, hogy: Ha úgy érzed maradj ma otthon, de max ennyi. Gondolom nálatok is.
2023. febr. 16. 16:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#9


Nálunk is így van.

2023. febr. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!