Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet-e egészséges, és működhe...

Lehet-e egészséges, és működhet-e az, hogy egy volt párkapcsolatból kilépve idővel barátok maradnak az emberek és nem éreznek egymás iránt már többet soha, mint barátság? Viszont barátként jó barátok lesznek.

Figyelt kérdés

2022. jún. 7. 05:44
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Hány évesek vagytok?
2022. jún. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Na megérkezett a hány éves vagy fétises...
2022. jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 23/F, ő 32/N, nem tudom pontosan mit befolyásol.
2022. jún. 7. 13:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet azert mert ha mar egyszer volt valamelyikotol tobb mint baratsag erzelem akkor az meg is marad a masik reszerol.p
2022. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nálam nem jött össze, én is barátságban akartam maradni, de feszült volt köztünk a légkör az exemmel. Nem sok idő kellett, és már nem is beszéltünk. Hagyd szerintem, majd elfelejted. 22L
2022. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy közeli barátok maradjatok, az kizárt. De az, hogy pár havonta találkoztok és csináltok együtt valamit az működhet.
2022. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Talán ha hagyunk egymásnak időt a feldolgozásra, akkor működhet... valószínűleg így is kicsi az esély. Olvastam pár szakemberi véleményt ma, és a pszichológusom véleményét is meghallgattam...
2022. jún. 9. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!