Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek igazam van?

Szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés
Van egy új srác a munkahelyen akit nem kedvelek. Adott is rá okot. Az elején mikor még ismerkedtünk volna nagyon bunkó volt és lekezelő. Pár napja vissza hallottam hogy még apumat is a szájára vette és hazudott róla egy dolgot. Ez miatt pedig kerülöm és nem is szeretnék foglalkozni vele. A legjobb barátom viszont foglalkozik vele. Nem szeretnék óvodás lenni de engem valamiért zavar. Olyan emberrel haverkodik a legjobb barátom aki flegmazott velem és hülyeségeket terjeszt. Csak azért mert nem vagyok neki valamiért szimpi. Ha valaki az én legjobb barátommal így bánna én mellette állnék és kerülném az illetőt. Hiszen a legjobb barát már szinte testvériség számomra. Ha őt bántsák akkor engem is.
2023. febr. 19. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Igazad van!
2023. febr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Értem mire gondolsz, de ő egy különálló ember, nem a kinyújtott testrészed. Maximum annyit tudsz mondani neki, hogy kamuzott veled kapcsolatban, óvatosan álljon hozzá.


Ezen felül viszont azzal haverkodik, beszél és barátkozik akivel csak akar, nincs közöd hozzá. Van az a szint, amikor már megkérdőjelezhető a barátságotok, de attól még nagyon messze vagytok.


Ő bírja őt, elvannak, ez legyen az ő dolga. Nem kell vele foglalkozni. Lehet a saját bőrén kell megtapasztalnia hogy átverik, szrba se nézik és ő abból fog tanulni. Más esetben lehet vele normális lesz és barátok lesznek, te azzal foglalkozz hogy ne rontsd el a barátoddal való kapcsolatodat.

2023. febr. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Én őt is kerülném ezek után.
2023. febr. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Hagynám az ilyen "barátot"
2023. febr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!