Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szülinapi köszöntés írása...

Szülinapi köszöntés írása ebben a szituban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt egy mondhatni elég szoros barátnőm, 10 éve voltunk barátok, legyen a neve most Lili. Lili nagyon érzékeny és sértődős típus volt mindig is, ha adódott vita amibe úgy éreztem nem neki van igaza, akkor is az lett kb a vége hogy én kértem bocsánatot hogy békülés legyen.

Persze felmerülhet itt az hogy akkor minek barátkoztam vele, de sok barátomhoz képest ő mindig érdeklődő volt, sok kapcsolatom elhalt de ő szervezett be programokra stb tehát ilyen téren törődő volt. Nyáron egy nyaralás kapcsán adódott egy incidens amiben szerintem nem volt igaza és őszintén elmondtam a meglátásaim amin kicsit összevitáztunk és konkrétan eltűnt.. írtam akkor neki, de látta nem válaszolt, és bennem is még sérelem volt picit ezért először nem telón akartam intézni, hanem üzenetbe puhatolózni. Megjegyzem nem egy nagy dolog volt, kicsit megbánthattam de mai napig úgy érzem igazam volt és a körülöttem lévők is nekem adtak igazat. (Most nem írnám le a sztorit mert hosszas). Tehát szerintem megint elvárta hogy benyaljak , meghunyászkodjak , nehogy neki kelljen - neki emiatt már amúgy pár barátsága elis halt.

Most viszont tényleg kiakartam én is állni magamért. Nem keresett(megjegyzem egy közös barátnő lehet ellenem is hangolta őt, ami csak rátehetett egy lapáttal) majd karácsonykor írtam neki hogy megbeszélhetnénk, ne zárjuk sérelmekkel az évet és persze boldog karácsonyt kívántam - erre ennyit írt hogy : boldog karácsonyt :-)


és ennyi... meglepődtem, nem válaszoltam végül semmit, azóta se kép se hang, de még a social médiáról is kb olyan mintha letűnt volna..én meg ezek után nem akartam még alázkodni hogy össze vissza keressem, holott szerintem nem én viselkedtem hülyén..


Kb 1,5 hónap múlva lesz a szülinapja, és nem tudom hogy írjak-e, illene -e?

Kb már 2x úgy írtam neki a történtek után hogy semmibe vett, de a szülinap lehet mégis csak más? ... nem tudom. az a baj hogy nekem meg később lesz tehát azt se tudom megnézni, hogy ő írna-e nekem.:"D


Nem tudom mi lenne a helyes etikett. Talán ha nem írok végképp bunkóság tőlem is, de szerintem így is el van ez vágva.



Mit gondoltok?


25L


2023. febr. 25. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Suerintem is el van vágva ez a barátság. Itt nem számít az etikett. Ha írsz neki ugyanúgy semmibe se fogja venni. Most rajta lenne a sor. Vegyél erőt magadon és ne írj neki. Ez a barátság szerintem már csak a te fejedben létezik.
2023. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem barátság. Ne írj neki, engedd el, felejtsd el.
2023. febr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!