Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm folyamatosa...

A legjobb barátnőm folyamatosan hazudik nekem??

Figyelt kérdés
A barátnőmmel öt és fél éve osztálytársak, 3 éve legjobb barátnők vagyunk. Már az elejétől tudtam róla hogy nem mindig az igazat mondja, szereti szépíteni a dolgokat, de úgy voltam vele hogy elnézem neki mert alapból egy kedves lány. Mostanában viszont már eléggé elviselhetetlen lett. Teljesen kisajátít magának, a többi barátnőmet is ellenem fordítja, a fiút akibe szerelmes vagyok, elkezdi előttem szidni stb. Pár napja pedig felhívott és mondta hogy eltörött a lába, meg hogy nagyon fáj neki, utána írtam az anyjának hogy mennyire sajnálom, hogy eltörött a lába, gyógyuljon meg hamar… Aztán végül is kiderült ,hogy nem is törött el a lába, csak kitalálta az egészet. És ez már nem az első eset hogy hazudik nekem. Én nem értem hogy miért lett ilyen, de én már nem akarom így tovább ezt a barátságot. Nektek mi a véleményetek erről a “drága barátnőmről”?? Miért lett ilyen?

2022. dec. 27. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom, sajnáltatni akarja magát, hogy rá figyelj. Féltékeny a többi emberre, akikkel kapcsolatban vagy. Értesd meg vele, hogy még egy ilyen húzás, és örökre elveszt téged.
2022. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Miden nő hazudik, csak van amelyik többet és van amelyik még többet.
2022. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ő olyasmi típus lehet, aki mindig azt akarja, hogy vele foglalkozzanak. Feltűnési viszketegsége van.
2022. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
A női barátságok egyik jellegzetes fajtája, amikor a barátság mellett a rivalizálás, a másik függőségben tartása is jelen van.
2022. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2022. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak függőségben akar tartani.
2022. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen volt. Rajtad múlt, hogy eddig vártál, mire ez számodra is tűrhetetlen lett! A kedvesség még nem érték, az egy nagy semmi. Semmilyen még egy húzás, a kapcsolatot meg kell szüntetni. Évekkel ezelőtt meg kellett volna, barátnak az ilyen alkalmatlan. Mindig is az volt, csak szükséged volt rá. Eközben ki tudja, miket hazudozott össze rólad másoknak.

De miután ilyen szépen válaszoltam, egy kérdés azért hagy maga után egy jó nagy kérdőjelet: te mért az anyjának sajnálkozol a törött lába miatt? Mi közöd az anyjához?

2022. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hazudik = nem a barátnőd.
2022. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!