Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen viszonyt ápolsz a régi...

Milyen viszonyt ápolsz a régi általanos iskolai osztálytarsaiddal?

Figyelt kérdés
A napokban megpróbáltam az egyikkel felvenni a kapcsolatot facebookon. A levelemre nem valaszolt... az ismeros jelolest meg ugy allította be,hogy tobbe ne tudjam bejelolni.Megmondom őszinten... ezek utan nem vagyok hajlandó felkeresni már senkit se.
2021. dec. 22. 10:11
1 2
 1/14 Metionin ***** válasza:
87%
Semmilyent. Örülök hogy anno megszabadultam tőlük.
2021. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább semmilyet. Van pár aki ismerősöm a facebookon.

Ezen kívül van egy akivel jóban vagyok, de vele is ritkán találkozok. Van egy másik aki Angliában él. Vele is jó a kapcsolatom, de vele aztán tényleg nagyon ritkán találkozok.

2021. dec. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%

:(

Vannak ilyen patkány alakok, ne törődj vele.

De vannak olyanok is, akik nagyon örülnének, ha megkeresnéd őket.

Én in próbálok kutakodni ismerősök után, de nagyon óvatosan teszem, és inkább élőben, véletlenszerűen keresném meg őket, az mindent elmond.

2021. dec. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Valakivel a mai napig legjobb barátok vagyunk, valakit a ballagáskor láttam utoljára és azóta se tudom, mi van vele.

26/N

2021. dec. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Vegyes. Van, akivel azóta is jóban vagyok, az egyik legjobb barátnőm. A többiekkel nem járunk össze, de ismerősök vagyunk fb-on, és ha összetalálkozunk valahol, akkor beszélünk pár szót. Senkivel sem vagyok rosszban.

Szerintem egy osztálytársad miatt nem kell mindenkit leírni. Nem mindenki olyan, mint ez az illető.

2021. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az egyik azóta is a legjobb barátnőm, van még 1-2 akivel köszönünk egymásnak, de ennyi.
2021. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Van,akivel jóba vagyok, van akivel azóta se találkoztam,15 éve. Párszor volt osztálytalálkozó,10-15-en mindig voltunk, de mostanában ez is elmaradozik
2021. dec. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi elköltöztünk másik városba, így semennyire nem tartjuk a kapcsolatot. FB-n ismerősök páran, de itt meg is áll a történet.
2021. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Egy ember alapján határozol meg 20-25 embert? Te sem vagy jobb, mint akinek írtál...

Egyébként nem tartom a kapcsolatot, ha találkozok 1-1 emberrel nagy ritkán, akkor köszönünk és kész

2021. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Semmit.
2021. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!