Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha megutaltak a...

Mit tegyek ha megutaltak a barátaim?

Figyelt kérdés
Eleggé elcsesztem a dolgot mert az egyik barátnőm elmondott nekem egy titkot én meg nem hittem neki és azt mondtam a szemébe hogy hazug. Ezt a másik barátnőm is hallotta aki ott ült mellette. Most a csaj aki utál az osztályból velük beszélgetnek és hazugságokat terjesztenek rólam hogy én mindenkit kibeszelek. Azt írta a barátnőm hogy ezért már nem bízik bennem. Próbáltam mondani neki hogy ez nem igaz és nem akartam rosszat de nem hitte el. Mit tegyek? Nincs más az osztályban akivel baratkozhatnék

2023. márc. 3. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd a retekbe, minek foglalkozol még velük? Ha hülyék, legyenek azok.
2023. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

majd idővel megenyhülnek vagy valaki más talán nyitni fog feléd. mondjuk az se utolsó szempont hogy milyen kaliberű titok...

de tényleg, ha nem akarsz rosszat, akkor mért vagy bunkó? amíg egyedül vagy a szünetekben lehet nem ártana némi önreflexiót alkalmazni?

2023. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress újakat.
2023. márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!