Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Számomra furcsa ez?

Számomra furcsa ez?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb baratnőm áprilisban lesz az esküvője , kicsit messze lakunk egymastol igy ritkabban talalkozunk, es koszorus lanya leszek.

A napokban emlitette hogy ilyen baratnos csoportbol a neten talizott egy lannyal es azta arrol aradozik milyen jó fej, es hogy o ugy dontott meghivja az eskuvojere. Na nekem ez eleg wtf volt miutan vegig hallgattam anno h kit fog kihuzni a listarol mert hat nem olcso 1 fore a kaja, raadasul ennek a lanynak pasija is van ahogy lattam a kepeit, tehat igy kb ketto idegenebb emberre fizetnek. Amugy nem szukolkodnek a penzben tehat gondolom belefer de nekem meglepo volt. Azota talan taliztak meg egyszer de nem kovetem igy.

Rakerdeztem hogy hogy hogy elhivja ennyi ismerteg utan, tehat kb 2 honapja beszeltek es talalkoztak nem reg, az eskuvo meg most aprilisban esedekes.

Erre szo szerint leteremtett hogy ehhez semmi kozom, az o magandolga, es kinek kepzelem magam hogy szamon kerem a sajat eskuvojen kiket hiv meg..

Nem szamonkeres akart lenni de gondoltam vagyunk olyan jo barati viszonyban h rakerdezzek mert pusztan furcsa volt. Mondta regebben amikor a baratja eljegyezte hogy o eleg kellemetlennek erzi hogy a parjanak rengeteg a rokona mert nagy a csalad es hogy neki alig , es hulyen fog kinezni hogy a parja sorjaba mennyien ulnek az ovenel meg kevesen. Van egy olyan erzesem hogy ez volt benne es "toltetni" akarta a helyeket, hogy sok ismerose legyen es lehet ezert reagalt hevesen bar ez ha igy van gaznak erzem. Igazabol nem beszeltuk meg megse magyarazta azota miert jon az a lany , csak annyival lezavart hogy na ne haragudjak meg ez meg az de azota inkabb nem is akartam szobahozni. Csak nekem rosszul esik hogy egy ilyen par honapja megismert csajt ilyen hirtelen a bizalmaba emel , egy idegennel elment kavezni(persze helyben lakik a lany) de amikor a volegenyevel ok jartak hozzank kozel mindig talalt indokot hogy miert nem ernek ra fenn maradni nalunk/kavera stb.

Kozben azt se ertem ha ennyire tavolodna tolem miert vagyok a koszoruslanya...meg probalok jofej lenni kerdezgetem az eskuvorol mi hogy lesz ,kuldjon a ruharol kepet stb es amikor kiakadt hogy megkerdeztem ez a lany miert jon azzal is lezavart hogy elege van hogy ilyen eroltetetten kerdezem irritaloan hogy mi hogy lesz az eskuvon, pusztan am meg csak siman erdekelt...


Eddig vartam az eskuvot de vhogy ez most mind kicsit serelemkent lapul bennem, es ugy erzem tavolsagot tartanek..


Nektek mi a velemenyetek errol?:/


29L baratnom 28L


2023. márc. 4. 11:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen visszaterve ha a helytoltes lenne a cel nem ertem anno miert huzott ki nehany embert a kaja miatt
2023. márc. 4. 11:37
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Tényleg semmi közöd ahhoz, hogy kit hiv meg és kit nem. Majd a saját esküvődön lesz a te dolgod eldönteni, hogy ki lehet jelen és ki nem, nem pedig most.
2023. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet azért dühös mert emlékezett rá hogy előtte ecsetelte: kit fog kihúzni a meghívottak közül és felhívtad a figyelmét erre az ordító ellentétre.

Amúgy vicces hogy azzal jön: semmi közöd hozzá, ami így is van de akkkor miért mondta el hogy a netes ismerőst meghívja?

2023. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elso ebben igazad van termeszetesen szive joga kit akar hivni nem ezt akartam eldonteni vagy en megmondani. Szimplan furcsalltam h hh meghiv olyat akit futo szinten ismer, nekem ennel bizalmibb a dolog - na meg elotte sok dologba kikerte a velemenyem. Tehat en csak azt kerdeztem hogy hogy hogy meghivja nem en akartam eldonteni nyilvan mi legyen. Bocsi remelem sikerult tisztaznom hogy ertettem! Erre reagalt tamadoan.
2023. márc. 4. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes legjobb barátnő az ilyen. Az ember azt gondolná, az ember a legjobb barátnőjével simán van olyan viszonyban, hogy rákérdez egy csomó dologra, amihez elvileg semmi köze, az pedig simán megmondja az igazat. Nálunk legalábbis ez van.

Valószínűleg ez a lány nem tart olyan jó barátnak téged, mint te őt. Erős barátságokban nem szokott előfordulni, hogy felbukkan egy új barátnő, és máris gyengül a kötelék.

2023. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!