Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik baratnom feltekeny...

Az egyik baratnom feltekeny ram???? tobbit olvasd lent.

Figyelt kérdés

hat ez egy eleg erdekes es fura tema is.. a helyzet hogy nem reg derult ki hogy a baratom testverenek a baratnoje feltekeny ram de brutalis modon. Tehat hogy odaig fajult a dolog igy csaladon belul hogy szetakart szedni a baratommal, csak hogy en ne legyek mar a csalad resze, mert hogy a baratom szulei engem jobban szeretnek mint ot?o.OOOO

Teljesen a baratom ellen akart forditani, visszaaskalodott egeszen a kapcsolatunk elejere evekkel ezelottre, kitalalt dolgokat tehat mindent megtett es beleavatkozott a kapcsolatba csak hogy mi mindenaron szetmenjunk. Az o aktualis mostani legjobb baratnojet akivel ossze vannak ragadva ujabban probalta osszehozni a hatam mogott a baratommal. Peldanak okaert elhivta oket magahoz, majd bevagta hogy a szeretnetek akkor itt birtok aludni, anyamek nincsenek itthon :D Megjegyzem az o aktualis baratnoje erzeseket taplal a baratom irant mar egy ideje.. A kerdesem hogy letezik ilyen ember ?????? mindent elhordott nekem, hogy mekkora egy mocsok a baratom stb, de nem is joszandekbol hanem direkt rosszindulatbol ami annyira erezheto volt meg igy telefonon keresztul is. ES nem tudom felfogni hogy ilyen ember letezik... Es a pont az i-re, a baratom testverenek a szajabol hangzott el mikor leultunk megbeszelni, hogy 'igen, az volt a celja es azt szerette volna ha osszejon a tesom azzal a baratnojevel." tehat a sajat baratja mondta ezt a lanyrol... kb 5 napja tortent ez, de azota se tudom felfogni a dolgokat :D gondolom ertheto miert.:D velemenyek?


2023. márc. 9. 12:57
 1/9 A kérdező kommentje:
ja es irkalt nekem elotte hetekig hogy kiszedjen mindent belolem, milyen a kapcsolatunk stbstb. Meg meg azt is elerte hogy talalkozzak vele hogy kiszedje az infokat, sajnos sikerult is neki :D aznap este mar mindenki tudott mindent.. a feltekenykedesrol meg annyit hogy piti dolgok miatt volt feltekeny es ezeket folyamat mondogatta a baratom testverenek, tehat ot ez zavarta nagyon mindvegig. Kozben meg majdnem 2 evig en semmit se eszleltem mert egyaltalan nem mutatott semmi olyat, es a szemembe volt mosolyogva mindig.
2023. márc. 9. 13:01
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjabol olvastam csak el, megfajdult a fejem ettol a sok felesleges dramatol 🤣


Na, akkor ha a baratodnak fontos vagy, nyissa ki a pici szajat es kuldjon el mindenkit a picsaba, aki teged baszogat.


Hiba vagytok tinik, azert nem kell puhapocsnek lenni es az ilyen hulyesegeket szo nelkul turni.

Ha nem all melletted, akkor en szakitanek.

2023. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt én se bírtam végigolvasni, mint vmi szappanopera. Ezek alapján max 15-16 évesek lehettek. Katasztrófa.
2023. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan, gyerekek meg.
2023. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
22 evesek. :D udv
2023. márc. 9. 13:17
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt nem mondod komolyan. Nem, ezt nem hiszem el, ne haragudj, 23 eves vagyok es egy felnott ember nem ir igy, nem viselkedik igy, ahogy te meg a barataid.

Nyilvan az oldalt 16 alatt nem hasznalhatod, de azert ekkorat kamuzni se kell.


Uramisten.

2023. márc. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Barátnőm". Aha. Jó barát :D


Dedó csoport óvoda.

2023. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"baratom testverenek a baratnoje"


"A barátnőm féltékeny rám?"


Nagy barátnő baxki, hát ez egy random idegen kb :D vagy te minden szomszed keresztanyjának a húgát is a baránődnek nevezed?


A csaj nem bír téged, ennyi.

2023. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 22 évesen ennyi eszed/eszetek van akkor meg is érdemlitek a sorsotok. Nem sokkal vagyok idősebb de 22 évesen sem álltam szóba ilyen gyerekes csajokkal, kaptak 1-2 hetet és tovább álltam mert nem vagyok hajlandó ilyenekre fecsérelni az időmet. Ezt a fajta viselkedést/felfogást már rég ki kellett volna nőnötök erre a korra…
2023. márc. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!