Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megutaltam a legjobb baratnome...

Megutaltam a legjobb baratnomet, szerintetek jogos?

Figyelt kérdés

4 eve legjobb baratnok vagyunk egymas melett ulunk szinte minden oran, sokat voltunk egyutt regebben itthon csetelunk, telefonalunk de most megvaltozott a helyzet..

Mar az elejen eszrevettem h utanoz engem de akkor meg nem erdekelt.

De mostanra mar kiakadtam tole. Ugyan olyan ruhakat vesz, cipoket, ugyan ugy hordja a hajat, probal ugy viselkedni mint en, azokkal baratkozik suliba mint en kozbe van akit utal de megjatsza h huu de nagy baratnok.

Ha egy masik baratnommel megyek a folyoson, oltozunk tesire, befurakodik kozenk

Volt egy baratom akivel mar szakitottunk de meg mindig szeret csak en mar nem akarok kapcsolatot vele viszont en is szeretem meg most is (de o ezt nem tudja) es most ok szinte minden nap beszelnek. Annyira merges vagyok emiatt a baratnomre mert tudom h a volt baratom sose akarna tole semmit de a baratnom lehet..

Mit kepzel mar magarol? Ilyet egy baratno nem csinal!

Ugy erzem nekem most betelt a pohar!

Borzaszto amiket csinal. Olyan mint egy pioca, teljesen benne van az eletembe. Mostanaba mar nem is beszelgettem vele semmi komolyrol csak felszines dolgokrol. Mar tobbszor utaltam arra h zavar h az exemmel beszel de figyelembe sem vette.

Legszivesebben teljesen eltavolodnek tole csak az a baj h kozosek a barataink is mivel azokkal baratkozik akikkel en-.-

Szerintem teljesen olyan akar lenni mint en de h meg az exemmel is akar valamit.. Es azon gondolkoztam, ha elnezem ezeket akkor tovabbara is igy megy es ha lesz masik baratom akkor ot meg lehet h elveszi vagy direkt megutaltat vele h ne legyek boldog?!

Le kene allitanom. De hogy? Vagy szivassam meg valahogy?

Volt mar valaki ilyen helyzetben?

Na meg en nepszeru lany vagyok es ezert lehet feltekeny de akkor se csinalhatja ezt velem!!

Velemenyek?



2016. febr. 15. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne szívasd meg. Ülj le vele, kérdezd meg, hogy miért beszél mostanában annyit az exeddel, mond el, hogy neked ez rosszul esik. Világíts rá, hogy zavar, hogy ugyan úgy öltözik mint te. Valószínűleg rosszul fog neki esni. De ez még mindig korrekt eljárás. Egyébként meg ha annyira szoros barátnők voltatok, te neki állsz megszívatni, végeláthatatlan bonyodalmakhoz vezethet.
2016. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Én is ilyen voltam az oviban. Volt egy kedvenc játékom, nem tűrtem, hogy más is játszon vele, még akkor sem, ha én már meguntam és soha többet nem akartam azzal játszani, de amint más kezében megláttam, huhh! Nagyon dühös lettem. Én azóta felnőttem.. téged pontosan miért zavar, hogy beszélget (nem jár, nem szeretkezik, BESZÉLGET) az exeddel valaki?
2016. febr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert kozbe meg az exemet se birja csak jopofizik neki es mindent akar arrol tudni h mi mirol beszelunk es biztos vagyok benne h tetszik neki az h en merges vagyok emiatt rajuk.
2016. febr. 15. 15:36
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Elég szemét vagy szerintem. Ha szereted még az exed, de nem akarsz tőle már semmit.(fura) De akkor hagyd már a barátnődnek hogy boldog legyen... Szerintem inkább ilyet nem csinál egy barátnő.
2016. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Egy undorítóan önző, szemét p-csa vagy a leírásod alapján, a barátnőd csak jól jár azzal, ha nem barátkozol vele többet.
2016. febr. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

En miert vagyok undorito es onzo?!

Mert besokaltam h mindig utanoz, az exemmel kavar, es nemhagy masokkal baratkozni?

2016. febr. 15. 19:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért mondja mindenki, hogy önző vagy. Én teljesen át tudom érezni a helyzetedet. Már nem azért, de rohadt idegesítő, ha valaki utánoz, meg ilyeneket csinál, amiket leírt a kérdező. Ha minden így van, akkor szerintem eléggé kaméleon a csaj. Oké, értem én, hogy irigyli tőled, hogy népszerű vagy, mert lehet is, valaki soha életében nem kapja meg az ilyenfajta figyelmet, de ha nem bírja azokat az embereket, akkor nincs értelme az egésznek. Persze, neki is ki kell bontakoznia, de nem úgy, hogy a barátnőjét másolja, és meg akarja szerezni azt, akivel korábban járt.
2016. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Komolyan csodálkozol, miért kapod a kritikát, kérdező?


1. Ahelyett, hogy egyenesen megmondanád neki, mi bajod van, és vagy leülnél őszintén megbeszélni a dolgot a csajszival vagy megszakítanád ezt a "barátságot", kétszínűen továbbra is játszod az öribarit. Ebben a helyzetben édesmindegy, hogy közösek a barátaitok, ez elég gagyi kifogás.


2. Beszélget az exeddel (ami önmagában semmi, azzal beszélget az ember, akivel akar, feleslegesen féltékenykedsz), ami téged felb-sz, de nemhogy közölnéd egyenesen, kerek perec a dolgokat, neeem, isten ments, inkább utalgatsz és fortyogsz a háta mögött, és azon mesterkedsz, hogy megszivasd - csak a szánalmas emberek fegyvere az ilyen kicsinyes bosszú.


Nem modnom, hogy korrekt, amit a csaj művel, mert rohadtul nem az, de te egy fikarcnyival sem vagy jobb.


Mindegy, majd felnősz egyszer.

2016. febr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Akik leidiótáznak, azok valószínűleg ugyanolyan ragadós, 0 egyéniséggel rendelkező emberek.

Teljesen megértelek! Az a baj, hogy, ha megmondanád neki ezt, biztos vagyok benne, hogy tagadna mindent (mármint, hogy nem utánoz) majd még magabiztosabban folytatná a dolgát, és még te lennél hülyének feltüntetve. Ettől függetlenül próbálj meg célozgatni neki!!!! Talán veszi a lapot!!

2016. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Jo hogy valaki megert.

Es en meg most is teljesen jogosnak tartom a kiakadasom!

Ha elmondanam neki oszinten elragadna es meg enegem allitana be hulyenek..

Celozgatni fogok:)

Masik meg nem is tudna olyan embert mondani akivel o altala lettunk joba. Most is adodott egy helyzet.. (Nem mennek bele) es o eszre sem veszi kozbe hogy peldaul az a tarsasag is engem ismer es kedvelnek o meg csak belecsoppent. Ez is nagyon idegesit. Mi lenne vele nelkulem?!

2016. febr. 18. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!