Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi változott? Hova lettek?...

Mi változott? Hova lettek? Miért léptek ki?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek megszületett a kisfia még áprilisban, és mikor a picur 3 hónapos volt minden ok nélkül kilépett az életemből. Letörölt facebookról, nem ír vissza smsre, nem veszi fel a telefont. Megszűntem létezni számára, pedig semmi sem történt.

Másik barátnőmre meg rámnyomult az exem. Mondogatja nekem, hogy nem beszél vele nem a francokat nem, állandóan visszahallom. Meg ő maga mutatja meg a viberes beszélgetéseket, csak mindent sutyiba. Ők meg valószínüleg össze fognak jönni, pedig azt mondta nincs olyan egy barátnásgban, hogy a másiknak az exével (ez kicsit embertelen).

Volt egy nagyon jó fiú barátom is ő is eltűnt inkább kitalált rólam egy pletykát, ami végigzengett.. Vele együtt egy másik nagyon jó barátomat elveszítettem, mert mint a birka elhitte, és ment utána.

Volt még egy srác, akivel nagyon nagyon sokat beszélgettünk, évekig nagyon jó barátom volt, mára már annyi a helyzet, hogy 2-3 havonta egy mizut eleresztünk, és abbamarad minden.

Akkor jelenleg most van egy ember, akit még hívhatok a barátomnak, ő segít, megérti a dolgokat, lehet vele beszélni, de néha úgy érzem már már teher vagyok számára, pedig van hogy 2 hétig nem is beszélünk.

Egyszerűen nincs senkim. Régen annyi barátom volt még a középsuliban, annyira szerettem suliba járni. Mindenkivel hülyéskedtünk, buliztunk, vagy csak kamasz módjára összegyűltünk inni. Voltak lelkis beszélgetések, voltak komoly beszélgetések, voltam csak viccelődős szórakozós napok. Mára ez teljesen megszűnt. Mostmár szinte biztos, hogy bennem van a hiba, de nem tudom mit tehetnék. Régen úgy éreztem, akik körbevettek azoknak megfeleltem, és elfogadtak. Ezekszerint mégse. Nincs senki, aki miatt azt mondanám érdemes lenne kimozdulni otthonról. Pedig gyűlölök otthon ülni, annál unalmasabb dolog nincs. Ha hideg van és esik a hó, ha 40 fok van nyáron akkor se birok otthon ülni. Mégis bele vagyok kényszerülve. Szerintetek mi történik? Mit tehetnék?


2015. nov. 26. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Találhatnál új barátokat. Járj el fitness terembe, vagy valami csoportos hobbit találj ki. Facebookon vannak ilyen oldalak, ahol a környékeden kereshetsz csoportokat, akik neked tetsző szórakozást csinálnak.
2015. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon sok ember magányos, illetve az lesz egy idő után. Az a baj, hogy ha már valakinek kialakult a barári köre, nem ismerkednek másokkal, nem vesznek be új embereket a csapatba, mert nincs idő rá, túlságosan nagy macera lenne, és egyéb kifogások. Próbálj meg új emberekkel megismerkedni, légy nyitott és pozitív.
2015. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!