Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretnék a barátja lenni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy gimis projekt miatt sokat dolgoztunk együtt és nagyon megkedveltem. De csak barátilag, nem akarok tőle semmit, olyan értelemben. Barátnője is van, szóval a párkapcsolat abszolút tabu vele.

(Neki is vannak lány barátai, nekem is vannak fiúk, szóval nálam totál működik a fiú-lány barátság, még akkor is, ha sokak nem hisznek benne)

Alapból egy jófej, közvetlen srác, de félek, hogy csak a projekt miatt volt ilyen, és azon kívül eszébe se jutna együtt lógni.


Hogy mondjam el neki, hogy szerintem jó barátok lehetnénk, és jó lenne együtt lógni?

Félek hogy félreérti és emiatt romlik a kapcsolatunk, vagy ilyesmi.



2023. márc. 11. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Ez így nem jó. Ez nem elhatározás kérdése. Vagy kialakul magától, vagy nem.

Egy alkalommal, mikor végeztek, javasold, van-e kedve egy kávéra leülni levezetésként. Ha igen, akkor lazán, mindenféléről beszélgetnék vele.


Utoljára az oviban hangzott el: akarsz a barátom lenni?

2023. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem így működik. Egyáltalán nem így működik.
2023. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha van barátnője, akkor ez nem fog menni. Nem veled fog akarni lógni.
2023. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3as!

Miért ne működne? Mármint, most nem erre az egy esetre gondolok, csak úgy általában. Attól hogy valaki párkapcsolatban van, attól vannak még barátai, akikkel szívesen van, nem kell minden percet a szerelmével tölteni. De ez most egy általános vélemény, nem az én esetemre gondolok.

2023. márc. 12. 09:47
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem nagyon. A párkapcsolatnak erősen alárendelődnek a barátságok, egyszerűen a szerelem mindent visz, mert egy új és erős érzés, ami a jövendő élet felé mutat. A barátságok, ha nincs gyakori kapcsolat, ellaposodnak, mindenki mondja a magáét, de nincsenek közös megélések.
2023. márc. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!